“Jedzenie”
HAOS — recenzja

HAOS
Nr 35 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Opis: Łączymy smaki, potrawy, kulturę i ludzi. Zaskakujemy ... Nie jesteśmy konserwatywni, nie zamykamy się w żadne ramy. Jesteśmy street foo! a nasza kuchnia to wariacja smaków azjatyckich ulic ...
Zrecenzowano 12 września 2019

Ciekawy wystrój lokalu. Całkiem sporo miejsca. Duży wybór różnego rodzaju dań. Jedzenie jak dla mnie zdecydowanie na plus. Bardzo dobre i smaczne. Jedyny minus to brak dobrej wentylacji. W upalne dni, nawet wieczorem, ciężko było wytrzymać w środku z powodu wysokiej temperatury. Ale poza tym to miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, Karolina J

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Modny lokal, ładnie urządzony, miła obsługa, ale jedzenie fatalne. Lepszą azjatycką kuchnię znajdziecie w budce u chińczyka. Ceny z kosmosu, absolutnie nieproporcjonalne do jakości jedzenia. Nie polecam zdecydowanie.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, skuralt
Zrecenzowano 8 września 2019

Odwiedzamy regularnie haos od samego początku. Niestety ostatnie wizyty to jakieś nie porozumienie i nie mówię o jednej czy dwóch lecz o czterech ostatnich. Niestety największy minus to obsługa, raz czekaliśmy na kelnerkę 20 min zanim do nas podeszła mimo ze była niedziela 13:30. Później o nas zapomniała dopiero po przypomnieniu się otrzymaliśmy jedzenie po... 45 minutach. Niestety samo jedzenie również spadło jakościowo szczególnie jedzony przez nas Ramen. Kiedyś 5/5 - zachwyt. Dziś 3/5. Przykre.

Dziękujemy, olakmk
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczny lokal, czysty z ciekawą aranżacją. Obsługa kelnerska profesjonalna, potrafiąca doradzić (trafiając w punkt) nawet tym mało zdecydowanym. Jedzenie to SZTOS!!! Mega smaczne! Zupa w przypadku kobiety to już posiłek na 100% nasycenia. Do tego wszystkie dania podawane są w bardzo ładnej zastawie. Polecam, bo sama już wiem, że często będę tam wracać.

Dziękujemy, ewajurekp
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Plusy:
przepyszne jedzenie
dużo opcji wegetariańskich
miła obsługa
ceny
bardzo ładny wystrój
krótki czas oczekiwania na zamówienie.
Minusy: brak.
Panang curry z tofu 10/10. Od teraz obowiązkowy punkt podczas wizyt w Gdyni.
Polecam!

Dziękujemy, dominikakolosinska

HAOS — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w HAOS? Podziel się wrażeniami!