“Bardzo się popsuło.”
HAOS — recenzja

HAOS
Nr 36 wśród 364 Restauracje (Gdynia)
Opis: Łączymy smaki, potrawy, kulturę i ludzi. Zaskakujemy ... Nie jesteśmy konserwatywni, nie zamykamy się w żadne ramy. Jesteśmy street foo! a nasza kuchnia to wariacja smaków azjatyckich ulic ...
Zrecenzowano 8 września 2019

Odwiedzamy regularnie haos od samego początku. Niestety ostatnie wizyty to jakieś nie porozumienie i nie mówię o jednej czy dwóch lecz o czterech ostatnich. Niestety największy minus to obsługa, raz czekaliśmy na kelnerkę 20 min zanim do nas podeszła mimo ze była niedziela 13:30. Później o nas zapomniała dopiero po przypomnieniu się otrzymaliśmy jedzenie po... 45 minutach. Niestety samo jedzenie również spadło jakościowo szczególnie jedzony przez nas Ramen. Kiedyś 5/5 - zachwyt. Dziś 3/5. Przykre.

Dziękujemy, olakmk

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczny lokal, czysty z ciekawą aranżacją. Obsługa kelnerska profesjonalna, potrafiąca doradzić (trafiając w punkt) nawet tym mało zdecydowanym. Jedzenie to SZTOS!!! Mega smaczne! Zupa w przypadku kobiety to już posiłek na 100% nasycenia. Do tego wszystkie dania podawane są w bardzo ładnej zastawie. Polecam, bo sama już wiem, że często będę tam wracać.

Dziękujemy, ewajurekp
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Plusy:
przepyszne jedzenie
dużo opcji wegetariańskich
miła obsługa
ceny
bardzo ładny wystrój
krótki czas oczekiwania na zamówienie.
Minusy: brak.
Panang curry z tofu 10/10. Od teraz obowiązkowy punkt podczas wizyt w Gdyni.
Polecam!

Dziękujemy, dominikakolosinska
Zrecenzowano 4 września 2019

Super klimatyczny wystrój i bardzo dobre i syte jedzenie ;) co prawda 2 miesiące temu porcje były większe niż ostatnio, no ale może tak trafiłam

Dziękujemy, Ola O
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wystarczy raz tam wejsc i sie wraca. Po prostu. Trzeba uwazac, dania uzalezniaja. Potem ciezko zmienic, a wszystkie sa warte uwagi. Najlepsze i przetestowane po X razy, a zawsze trzymaja poziom: Garlic beef, Udon (warto wziac podwojny makaron), Butter chicken, Panang curry, Tikka Masala. Poezja. Fajnie,ze mozna wypic Mango Lassi,ale tez zwykle piwko. Nowoczesne wnetrze, super neon w lazience. ;) Obsluga sympatyczna, chetna do pomocy w wyborze, fajnie ze potrafia zachecic do wyboru czegos nowego :)

Dziękujemy, martynashine

HAOS — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w HAOS? Podziel się wrażeniami!