Gdynia

“Polecam!!!”
HAOS — recenzja

HAOS
Nr 35 wśród 367 Restauracje (Gdynia)
Opis: Łączymy smaki, potrawy, kulturę i ludzi. Zaskakujemy ... Nie jesteśmy konserwatywni, nie zamykamy się w żadne ramy. Jesteśmy street foo! a nasza kuchnia to wariacja smaków azjatyckich ulic ...
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Plusy:
przepyszne jedzenie
dużo opcji wegetariańskich
miła obsługa
ceny
bardzo ładny wystrój
krótki czas oczekiwania na zamówienie.
Minusy: brak.
Panang curry z tofu 10/10. Od teraz obowiązkowy punkt podczas wizyt w Gdyni.
Polecam!

Dziękujemy, dominikakolosinska

Zrecenzowano 4 września 2019

Super klimatyczny wystrój i bardzo dobre i syte jedzenie ;) co prawda 2 miesiące temu porcje były większe niż ostatnio, no ale może tak trafiłam

Dziękujemy, Ola O
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wystarczy raz tam wejsc i sie wraca. Po prostu. Trzeba uwazac, dania uzalezniaja. Potem ciezko zmienic, a wszystkie sa warte uwagi. Najlepsze i przetestowane po X razy, a zawsze trzymaja poziom: Garlic beef, Udon (warto wziac podwojny makaron), Butter chicken, Panang curry, Tikka Masala. Poezja. Fajnie,ze mozna wypic Mango Lassi,ale tez zwykle piwko. Nowoczesne wnetrze, super neon w lazience. ;) Obsluga sympatyczna, chetna do pomocy w wyborze, fajnie ze potrafia zachecic do wyboru czegos nowego :)

Dziękujemy, martynashine
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Byliśmy pierwszy raz przy okazji Air show Gdynia. Bardzo przyjemne miejsce. Jedzenie pyszne. Wrócimy na pewno. Polecam

Dziękujemy, Monika B
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawde dobre jedzenie, jadłem tam około 20 razy, prawie zawsze inne danie i nigdy się nie zawiodłem. Są tam dania zarówno dla tych którzy lubią ostre jedzenie jak i dla tych którzy wolą łagodne. Jeśli lubisz azjatycką kuchnie to naprawdę warto odwiedzić to miejsce.

Dziękujemy, MirekMarek

HAOS — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w HAOS? Podziel się wrażeniami!