“Pysznie”
HAOS — recenzja

HAOS
Nr 36 wśród 364 Restauracje (Gdynia)
Opis: Łączymy smaki, potrawy, kulturę i ludzi. Zaskakujemy ... Nie jesteśmy konserwatywni, nie zamykamy się w żadne ramy. Jesteśmy street foo! a nasza kuchnia to wariacja smaków azjatyckich ulic ...
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Byliśmy pierwszy raz przy okazji Air show Gdynia. Bardzo przyjemne miejsce. Jedzenie pyszne. Wrócimy na pewno. Polecam

Dziękujemy, Monika B

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawde dobre jedzenie, jadłem tam około 20 razy, prawie zawsze inne danie i nigdy się nie zawiodłem. Są tam dania zarówno dla tych którzy lubią ostre jedzenie jak i dla tych którzy wolą łagodne. Jeśli lubisz azjatycką kuchnie to naprawdę warto odwiedzić to miejsce.

Dziękujemy, MirekMarek
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Restauracja bardzo fajna, klimatyczna (zawłaszcza jeśli przyjedziemy do niej wieczorem) świetna obsługa, jedzenie bardzo dobre, składniki świeże wysokiej jakości, jak dla mnie bez zastrzeżeń, serdecznie polecam ❤️

Dziękujemy, AgataJ479
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na kolację z przyjacielem, wszystkie dania na wysokim poziomie, szczególnie wegańskie dim sum. Sprawna i miła obsługa :)

Dziękujemy, luakap
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje odwiedzałam kilka razy i na pewno wrócę niebawem
Klimat rewelacyjny czuć Azją na kilometr !!! Jedzenie pyszne , obsługa miła polecam

Dziękujemy, Nataliaszcz

HAOS — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w HAOS? Podziel się wrażeniami!