“Bardzo dobra restauracja”
HAOS — recenzja

HAOS
Nr 35 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Opis: Łączymy smaki, potrawy, kulturę i ludzi. Zaskakujemy ... Nie jesteśmy konserwatywni, nie zamykamy się w żadne ramy. Jesteśmy street foo! a nasza kuchnia to wariacja smaków azjatyckich ulic ...
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Restauracja bardzo fajna, klimatyczna (zawłaszcza jeśli przyjedziemy do niej wieczorem) świetna obsługa, jedzenie bardzo dobre, składniki świeże wysokiej jakości, jak dla mnie bez zastrzeżeń, serdecznie polecam ❤️

Dziękujemy, AgataJ479

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na kolację z przyjacielem, wszystkie dania na wysokim poziomie, szczególnie wegańskie dim sum. Sprawna i miła obsługa :)

Dziękujemy, luakap
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje odwiedzałam kilka razy i na pewno wrócę niebawem
Klimat rewelacyjny czuć Azją na kilometr !!! Jedzenie pyszne , obsługa miła polecam

Dziękujemy, Nataliaszcz
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ma ciekawy wystrój, jak dla mnie zachęcający. Zupa była smaczna, pikantna, dobrze dobrane przyprawy. Drugie danie czyli curry było ok, ale tłuste, za ciężkie. Osoba towarzysząca ma podobne zdanie, pierwsze danie dobre, ale reszta do poskubania, a nie do zjedzenia z apetytem.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, kinga000
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Dzisiejsza wizyta w niniejszym lokalu była jednym wielkim żartem. Po podaniu kart menu i złożeniu zamówienia, kelnerka pożegnała nasz stolik uśmiechem. Wszystko wydawało się być okej. Nic bardziej mylnego. Na dania nie trzeba było długo czekać, ale jakoś podanych nam potraw była rażąco nieprofesjonalna. Zupa "tom kha" zważona, letnia. 3 krewetki rozmiaru koktajlowych, bo typu 16/20 to one na pewno nie były, lecz to.jesy indywidualne rozporządzenie "
z góry" ile głównego produktu ma się znajdować w poszczególnych pozycjach z karty menu. Abstrahując od tego, głównym składnikiem tej zupy jednak wydawać się mogła białą cebula, pokrojoną nawet nie w piórka, ale na ćwiartki, z widoczną warstwą łupiny. Cud, że chociaż była ugotowana. Pozycja "panang curry" to nic innego jak owa zupa z dodatkiem masła orzechowego, bo i konsystencja nie odstawala od ZUPY. Najgorszym wspomnieniem wizyty w tej restauracji był jednak serwis. Poprosiliśmy kelnerke o rachunek. Czekaliśmy 15 minut, cisza. Wkoncu podszedłem do baru, aby niegrzecznie się upomnieć o prośbę, od innej kelnerki usłyszałem:"a, bo WY chcieliście rozłożyć napiwek, nie?". Nie mówiąc o problemie z dogadaniem się, które pozycje były do zapłacenia karta, a które gotówką. Na końcu wizyty podeszła trzecia z kelnerek, by wydać resztę. Podeszła do stolika z małym koszyczkiem praktycznie rzucając go w naszym kierunku, na szczęście refleks mojego znajomego był lepszy niż rzekomy serwis. Podając koszyczek z resztą wypowiedziała w naszym kierunku:" komu?" Po czym wykonując ruch ręką z wielkim rozgoryczeniem na twarzy odeszła bez żadnego chociażby "dziękujemy, do widzenia. Byłem w tej restauracji rok temu, na pierozkach"dim sum", do których nie dało się przyczepić. Reasumując, restauracja jak widać spadła bardzo nisko zatrudniając niewykwalifikowane osoby, bądź chociażby takie, które nie okazują nawet grama chęci do pracy. Dziękuję.

4  Dziękujemy, Komu1

HAOS — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w HAOS? Podziel się wrażeniami!