“Lunch na 5!”
Marmolada Chleb i Kawa — recenzja

Marmolada Chleb i Kawa
Nr 74 wśród 364 Restauracje (Gdynia)

Sniadania mnie rozczarowaly, ale lunche wymiatają! Zupa ( pomidorowa i cebulowa obłędne!) i drugie danie chociaz nie powalają porcją to sycą i Są pyszne!

Dziękujemy, Patrycja F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dziekujemy, Kierownik ds. gości, Marmolada Chleb i KawaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za wyrażenie opinii! Cieszymy się, że lunche smakowały i mamy nadzieję, że i śniadania pokażą jakie są pyszne! Pozdrawiamy serdecznie, MCK :)

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Przede wszystkim smacznie, duzo i inaczej niz wszedzie. Bardzo przyjemna atmosfera i przemily personel. Wspaniale wypieki wlasne!

Dziękujemy, Discover563798
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dziekujemy, Kierownik ds. gości, Marmolada Chleb i KawaOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za wyrażenie opinii! Cieszymy się, że wszystko smakowało, a nasze wypieki są doceniane! :) Pozdrawiamy serdecznie, zespół MCK

Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Jajka w koszulce z awokado (+ dodałem boczek) - brzmi smacznie, moje ulubione śniadanie.

Jednak zostało podane w NAJGORSZEJ możliwej formie - pieczywo zimne, awokado rozsmarowane niczym masło z ogromną ilością cebuli.

Boczek poprawny.

Podzieliłem się z kelnerką moją skromną opinią, że to NAJGORSZE śniadanie, jakie kiedykolwiek zjadłem.

Otrzymałem uśmiech zwrotny.

Uważam, że po restauracji z takimi opiniami można by się spodziewać chociażby POPRAWNEGO przygotowania dania.

Szczerze nie polecam !

Dziękujemy, Damian O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dziekujemy, Kierownik ds. gości, Marmolada Chleb i KawaOdpowiedź udzielona 23 czerwca 2019

Dziękujemy za recenzje. Bardzo nam przykro, że wizyta nie była satysfakcjonująca. Każda uwaga jest dla nas bardzo cenna. Pozdrawiamy, zespół MCK

Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre miejsce dla spotkania z przyjaciółmi podczas śniadania. Duży wybór śniadań, napojów. Miła obsługa. Byłam zadowolona atmosferą i jakością potraw.

Dziękujemy, anastazjasams
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dziekujemy, Kierownik ds. gości, Marmolada Chleb i KawaOdpowiedź udzielona 10 czerwca 2019

Dziękujemy bardzo! Jesteśmy szczęśliwi, że „zdaliśmy egzamin”! :) Przesyłamy pozdrowienia, MCK

Zrecenzowano 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Coś niesamowitego, przepyszna szakszuka, pyszna kawa. Bardzo ciekawe miejsce. Jedyny minus to dużo ludzi, bo warto, pewnie dlatego.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 691dominikw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dziekujemy, Kierownik ds. gości, Marmolada Chleb i KawaOdpowiedź udzielona 3 czerwca 2019

Bardzo dziękujemy za odwiedziny i opinię! Pozdrawiamy serdecznie, zespół MCK :)

Marmolada Chleb i Kawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Marmolada Chleb i Kawa? Podziel się wrażeniami!