“Niedzielna kawa”
Więcej — recenzja

Nr 6 wśród 8 Desery (Gdynia)

Odwiedziliśmy kawiarnię po długiej przerwie. Ciasta smaczne a ceny przystępne. Obsługa na niskim poziomie, po zamówieniu 2 ciast oraz kawy i herbaty otrzymaliśmy ciasta oraz 2 kawy. Zwróciliśmy się do Pani, która nas obsługiwała, że zamawialiśmy kawę i herbatę, uparcie twierdziła, że w zamówieniu były dwie kawy a rozmowę podsumowała chłodnym tonem, że trzeba wyraźnie mówić, co się zamawia... Wydaje mi się, że zwracanie w taki sposób uwagi gościom jest co najmniej nie na miejscu. Szybko nie wrócimy

Dziękujemy, msikorka

Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nasza kolejna wizyta zakończyła się wspaniałym przeżyciem. Dzisiejszym przysmakiem był mus mohito i kosz obfitości. Bossko :)

Dziękujemy, karolo738
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety czulam sie jak w szpitalu. W tle nie grala nawet muzyka. Ciasta ok ale jadalam lepsze. A szkoda... zrobcie cos z atmosfera a bedzie wiecej gosci

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, 355martynam
Zrecenzowano 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce nakłania do grzechu. Jestesmy częstymi gośćmi kawiarni i za każdym razem popełniamy kaloryczne zbrodnie. Dodatkowo zamówilismy tort na szczególną okazję, który okazał się złotą perłą imprezy. Będziemy tu wracać z miłości do słodyczy najwyższej jakości. Dodatkowo Diana, jest królową ludzkich serc.

Dziękujemy, karolo738
Zrecenzowano 17 marca 2019

Pyszne ciasta i desery!!! Sernik o kremowej konsystencji długo zapadnie nam w pamięci, dobosz i truskawkowy deser też były cudne. Ciasta nie były za słodkie, takie w sam raz, ceny adekwatne do wielkości porcji, bardzo dobra kawa. Oby tak dalej!!!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Monika S

Więcej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Więcej? Podziel się wrażeniami!