“Cudowna, klimatyczna restauracja”
Esplendidos — recenzja

Esplendidos
Nr 11 wśród 366 Restauracje (Gdynia)

Doskonały sposób na spędzenie urodzin znajomego, to wyjście do tej restauracji. Esplendidos to piękny lokal w Gdyni Orlowie. Miła atmosfera, muzyka na żywo i bardzo dobra obsługa, kelner nas obsługujący, to absolutny wzór do naśladowania - oby takich osób więcej w polskiej gastronomii.
Jakość jedzenia wspaniała, porcje w sam raz. Paella, tapasy i ta ryba... w życiu lepszej nie jadłam!!
Duży plus za dobór muzyki na żywo - piękny męski głos z muzyką typu swing.
Warto te restaurację odwiedzić. Ceny dość wysokie, ale jak na taki lokal absolutnie zrozumiałe. Podsumowując cudowne miejsce brawa naprawdę za ten klimat doskonała robota

Dziękujemy, Kamila M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Companion05978165201, Właściciel, EsplendidosOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Wow! Bardzo dziękujemy za tak wyczerpującą opinie na temat naszej restauracji. Doceniamy ten fakt, a także jesteśmy bardziej, niż szczęśliwi, że wszystko Wam smakowało! To dla nas największa radość i satysfakcja. Przesyłamy także pozdrowienia od naszej całej ekipy łącznie z artystami muzycznymi, i liczymy ze prędko wrócicie w nasze skromne progi!

Super lokal w fajnym cichym miejscu. Ogród zimowy pięknie zrobiony, kwiaty klimat po prostu bajka!! Obsluga ponieważ jest to pierwsza rzecz z którą się spotykamy. Uważam, że jest na wysokim poziomie. Jeżeli trzeba to doradzą przy wyborze dań czy wina. Dla mnie jest to na plus, że nie podchodzą i nie pytają czy wszytsko wporządku (jak w niektórych popularnych "sieciówkach"). Jakby coś było nie tak to bym powiedziała. Jedzienie było znakomine. Duży plus, potrawy przygotowywane są na miejscu, nie odmrażane. Lodówka z rybami super pomysł, Najlepsza ryba jaką w życiu jadłam, bardzo soczysta. Polecam także pyszne hiszpańskie churrosy. Było pysznie napewno wrócimy.

Dziękujemy, MatuszL
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Companion05978165201, Właściciel, EsplendidosOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za poświęcenie czasu na tak mila i wyczerpującą ocenę, równocześnie zapraszamy ponownie na kulinarne doznania w naszej restauracji. Pozdrawiamy

Mimo klimatycznego wystroju i miłej obsługi kelnerskiej, jakoś jedzenia przeciętna. Paella z mrożonych warzyw, tapas... cóż papryka nadziewana serkiem bez żadnego smaku, pokrojone ziemniaki z kawałkami ośmiornic, niestety też bez smaku. Kalmary, chorizo jak najbardziej na plus. Uważam że, za takie pieniądze, smak powinien być lepszy.

Dziękujemy, AguuSu6

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii i cieszymy się ze nasza restauracja jak i obsługa przypadła Pani do gustu, co do dań zawsze są różne gusta i najwyraźniej nasze przyrządzane w prosty śródziemnomorski sposób to nie do końca Pani smak ( papryka nadziewana kozim serem najwyższej jakości ) . Pozdrawiamy i zapraszamy.

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne tapasy, wyśmienite, wino i doskonałe churros na deser. Polecamy! Byliśmy n-ty raz i jak zwykle wszystko było na najwyższym poziomie.

Dziękujemy, 44maciejb
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Companion05978165201, Właściciel, EsplendidosOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Wow! Brak nam słów, aby ustosunkować się do Twojego powyższego wpisu. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni i zachwyceni, że postanowiłeś poświęcić wolny czas na pozostawienie opinii! Bardzo dziękujemy za miłe słowa w kierunku kuchni. Mamy nadzieje, że prędko do nas wrócicie, bo to była przyjemność gościć Was w naszych skromnych progach.

Zrecenzowano 5 września 2019

Lubimy z mężem wyjątkowe miejsca...a Esplendidos takie właśnie jest....wyjątkowo dobre pod każdym względem. Bardzo dobrze skomponowane i doprawione potrawy; ciekawe menu, ujmujący wystrój, bardzo profesjonalna, miła, zaangażowana i pracująca z pasją i uśmiechem obsługa. Gratulujemy pomysłu i realizacji. Na pewno wrócimy!!! Magda & Steff

Dziękujemy, Magda_Steff

Witaj Magdaleno! Dziękujemy, że zdecydowałaś się odwiedzić naszą restauracje i jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że doceniłaś nasze starania, a także wystawiłaś nam tak pochlebną recenzje. Mamy nadzieje, ze wrócisz do nas prędko!

Esplendidos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Esplendidos? Podziel się wrażeniami!