“Super!”
Esplendidos — recenzja

Esplendidos
Nr 11 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje odwiedzilismy juz trzy razy i zapewne niebawem bedziemy ponownie ☺ Samo wnetrze bardzo urokliwe, jedzenie doskonale (smaki hiszpanii podane w eleganckiej formie), nawet do dyspozycji gosci specjalnie przygotowany pokoj do palenia cygar. Swietna i przyjazna obsluga (pozdrowienia dla pana Wojtka!). Oby wiecej takich miejsc na kulinarnej mapie Trojmiasta! Goraco polecam!

Dziękujemy, Maciej C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Companion05978165201, Właściciel, EsplendidosOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękujemy za słowa uznania i przemiła recenzje.

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite jedzenie, podane w bardzo estetyczny sposób. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
Klimatyczne, miłe miejsce
Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, ma_gorzatab561
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Companion05978165201, Właściciel, EsplendidosOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Dziękujemy za recenzje cieszymy się ze wszystko smakowało. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Zachęceni opiniami wybraliśmy się to tej restauracji - i się nie zawiedlismy! Przemiła obsługa, szybka realizacja zamówień. A jedzenie - uczta dla podniebienia. Zdecydowanie polecam

1  Dziękujemy, By_Suomi

Niezmiernie nam milo czytać tak dobre opinie Zapraszamy cześciej.

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja znajduje się w moim ulubionym rejonie Gdyni. Dosyć blisko molo. Wystrój świetnie współgra z serwowaną tutaj kuchnią. Jako przystawkę zamówiliśmy talerz tapas na ciepło - nic dodać, nic ująć - przepyszne. Jako główne główne dania wybraliśmy - ośmiorniczkę na sałacie z malinami, borówkami i pomarańczą - rewelacyjne połączenie, oraz paelle - lepszej nie jadłam, dużo krewetek, owoców morza - pozycja obowiązkowa z karty, dla mnie na 5 z plusem. Nie mogliśmy odmówić sobie churrosów z czekoladą!

Obsługa na bardzo wysokim poziomie, Pani Kelnerka z pięknym i szczerym uśmiechem opowiedziała nam o specjałach sezonowych.

Rewelacyjne przeżycie kulinarne, przepyszna restauracja, naprawdę warto wejść i spróbować!

1  Dziękujemy, Izabela_Gol

Witam, w pierwszej kolejności chcielibyśmy podziękować Pani za wizytę i tak obszerny komentarz po niej. Pani recenzja wywołała uśmiech na naszych twarzach, takie opinie sprawiają że mamy ochotę stawać się lepsi każdego dnia. Gorąco zapraszamy!

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak już weszliśmy kelner podał nam menu. Gdy byliśmy gotowi do zamówienia przyszła przemiła kelnerka u przyjęła zamówienie. Zupa pomidorowa przepyszna jak i Papryczki Pedron.
Jednym słowem przepyszne jedzenie i przemili kelnerzy

Dziękujemy, szymon_seretny

Witamy Panie Szymonie. Bardzo się cieszymy ze doceniacie nasza jakość kuchni jak i obsługi a tagze za tak szczera opinie. Jesteśmy przekonani ze będziemy spotykać się częściej. Do zobaczenia

Esplendidos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Esplendidos? Podziel się wrażeniami!