“Pysznie i Sympatycznie”
Esplendidos — recenzja

Esplendidos
Nr 11 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak już weszliśmy kelner podał nam menu. Gdy byliśmy gotowi do zamówienia przyszła przemiła kelnerka u przyjęła zamówienie. Zupa pomidorowa przepyszna jak i Papryczki Pedron.
Jednym słowem przepyszne jedzenie i przemili kelnerzy

Dziękujemy, szymon_seretny
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Companion05978165201, Właściciel, EsplendidosOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Witamy Panie Szymonie. Bardzo się cieszymy ze doceniacie nasza jakość kuchni jak i obsługi a tagze za tak szczera opinie. Jesteśmy przekonani ze będziemy spotykać się częściej. Do zobaczenia

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pojechaliśmy specjalnie z Gdańska, zachęceni przez znajomych. Fantastyczne miejsce z piękną oranżerią, a śniadania , nie przekombinowane, proste i pyszne.
Bardzo dobra kawa.
Polecam!

Dziękujemy, 720katarzynam
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na pierwszy ogień poszła paella z chorizo i szynką serrano . I było to najlepsze danie jakie dotychczas miałam okazję skosztować . Porcja ogromna , więc z pewnością starczy niejednemu łakomczuchowi A sernik ❤️ sprostał mym sporym wymaganiom gdyż jestem to moje najukochańsze ciasto . Z resztą co tu dużo mówić najlepiej iść i samemu się przekonać ❤️

Dziękujemy, Nataliaszcz

Dziękuje Pani Natalio nie tylko za to ze zdecydowaliście się wybrać nasza restauracje ,ale tagże za pozostawiona opinie na temat naszej restauracji. Jesteśmy bardzo szczęśliwi ze wszystko smakowało. Zapraszamy Panią ponownie jak najszybciej na kolejne kulinarne eksploracje.

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Kolejny raz nie zawiedli. Przemiła obsługa kelnerska ! Trudno im odmówić... szczególnie wina jakie polecają do jedzenia ;). Warto wpaść na spotkania biznesowe, spotkania rodzinne jak i w gronie przyjaciół. A na koniec niespodzianka jak na zdjęciu ;).

Dziękujemy, Grajek76

Dziękujemy za tak mile słowa i maksymalna ocenę naszej restauracji! To dla nas ogromne szczęście ze wszystko Państwu smakowało i mamy ogromna nadzieje ze wrócicie do nas prędko.Pozdrawiamy i zapraszamy

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wysoko oceniam potrawy, wszytkim nam smakowało - bardzo dobre małże i risotto. Rozczarował mnie rosół, który został podany zbyt chłodny mimo 30 minutowego oczekiwania na pierwsze danie, a też nie wyróżniał się smakiem. Wrócimy do tego miejsca z pewnością.

Dziękujemy, Swiatoslaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Companion05978165201, Właściciel, EsplendidosOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Miło słyszeć tyle komplementów, czujemy się wyróżnieni i dziękujemy! A za rosoł przepraszamy i obiecujemy poprawę zapraszamy ponownie ...Do zobaczenia!

Esplendidos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Esplendidos? Podziel się wrażeniami!