“Przytulnie i w dobrej lokalizacji”
Hotel Falko — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 4 dodatkowych witryn!
Hotel Falko
Miejsce nr 12 wśród 22 hoteli w Gdyni
Zrecenzowano 1 września 2017 z urządzeń przenośnych

Obiekt odwiedzamy służbowo, poprzedni pobyt w 2015 r. Trzyma odpowiedni poziom - pokoje czyste i przytulne, przestronne łazienki, bogate śniadania i dobra kuchnia, obsługa bez zarzutu, miła i rzeczowa. Generalnie w pełni zasłużona ocena bardzo dobra.

Data pobytu: sierpniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, JakubekB

Zrecenzowano 30 grudnia 2016

Spędziłem w tym hotelu razem z rodziną święta Bożego Narodzenia 2016 r.Hotel cichy spokojny. Miła profesjonalna obsługa . Pokoje dobrze wyposażone . Wyżywienie bardzo smaczne i obfite.Hotel godny polecenia na różne spotkania biznesowe . Polecam każdemu kto znajdzie się w okolicy Trójmiasta i będzie szukał hotelu o dobrym standardzie za przyzwoitą cenę. Żeby nie było za słodko to w trakcie pobytu świątecznego zabrakło mi małej Magii Świąt.Brak mi było minimalnej dekoracji w pokojach a kolacja wigilijna z dużą ilością smacznych potraw ale..brak mi było w tle tradycyjnych polskich kolęd.Kolacja odbyła się "wśród nocnej ciszy" ale nie o taka ciszę nam chodziło. To są drobiazgi ale jeżeli ktoś liczy tu na klimat świąteczny to go nie znajdzie.Polecam ten hotel na pobyty w ciągu całego roku.
Wrócę tu jeszcze ale .. nie w święta.

• Data pobytu: grudniu 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, EFA1944
Zrecenzowano 31 sierpnia 2016

Bardzo pozytywne zaskoczenie. Hotel super wyposażony, obsługa bardzo profesjonalna, jedzenie przepyszne. Zorganizowane przyjęcie spełniło wszystkie oczekiwania za równo gości jak i Pary Młodej. Gorące podziękowania za zaangażowanie dla Pani Kierownik Gastronomii- Joanny Ekstowicz. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy! Karolina i Kamil.

• Data pobytu: sierpniu 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Karolina Z
Zrecenzowano 14 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo pozytywne wrażenie.za relatywnie niską cenę dobry standard, przemiła obsługa.na miejscu wszystko co niezbędne od spa o fantastyczną restaurację.polecam zupę rybą, żeberka,eskalopki z kurkami. Zaletą jest możliwość dojazdu do Trójmiasta w 10-15 minut kolejką bez konieczności jazdy autem lub Hel około 55 minut.

Data pobytu: sierpniu 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, marek s
Członek witryny TripAdvisor
Szczecin, Polska
Zrecenzowano 11 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Juz na dzień dobry uderza czystość i świeżość. To duży plus w ostatnich czasach. Hotel bardzo spokojny, całkiem dobrze położony.

Łazienka bardzo czysta, wifi działa bardzo dobrze.

Śniadania przyzwoite, nie odbiegają od standardów niczym też specjalnym nie zaskakują. Trochę skromnie jak trzeba brać te śniadania na wynos..

Hotel godny polecenia!

Data pobytu: sierpniu 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Gdynia)
w odległości 113,6 km
Hotel Nadmorski
Nr 4 z 22 w lokalizacji Gdynia
Liczba recenzji: 197
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Falko? Podziel się wrażeniami!

Hotel Falko — dodatkowe informacje

Adres: B. Chrobrego 1 | Rumia / k Gdyni, Gdynia, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Północna > Pomorskie > Gdynia
Styl hotelu:
Miejsce nr 12 wśród 22 hoteli w Gdyni
Zakres cen: 208 zł–244 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Falko 3*
Liczba pokoi: 21
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA i Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Falko. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?