Gdynia

“Fajny klimat ”
Taverna Zante — recenzja

Taverna Zante
Nr 31 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Opis: Lubisz greckie smaki? Taverna Zante to Twój nowy must-have na mapie Trójmiasta! Doskonała kuchnia w nowoczesnym wydaniu z nutą prawdziwego chilloutu. Wpadnij skosztować dań i autorskich drinków. Zasmakuj w Zante! Taverna Zante to miejsce w którym Twój język z radości zatańczy zorbę. Zapraszamy w podróż kulinarną do krainy greckich smaków z domieszką nowoczesnego chilloutu. Sprawdź miejsce, w którym królują lekkie, śródziemnomorskie potrawy, zaskakujące świeżością i pikanterią. Kucharze ugotują a Ty skosztujesz doskonałych dań, przyrządzonych na podstawie składników przywiezionych wprost znad Morza Jońskiego. Nasi barmani przygotują dla Was wspaniałe drinki i koktajle. A wszystko to w atmosferze śródziemnomorskiego chilloutu, w inspirującym wnętrzu o industrialnym sznycie. Zapraszamy codziennie od 12:00 do 23:00. To miejsce, w którym warto cieszyć się życiem!

Plus za eko słomki z makaronu, fajna alternatywa dla plastiku.
Koktajl smaczny, ale trochę za bardzo spieniony.
Danie mega syte jak dla mnie, nie dałam rady zjeść do końca. Przepyszne frytki, kurczak delikatnie za suchy.
Lokal ciekawie urządzony.
Jedynie gwar ze strony obsługi, żywiołowe rozmowy na linii bar-kuchnia przy klientach burzyły atmosferę spokojnego lunchu.

Dziękujemy, Biala_Nat

Wspaniałe jedzenie i przemiła obsługa, gorąco polecam!
Karta zróżnicowana i w Greckim stylu.
Byliśmy w 12 osób wszyscy zachwyceni.

Dziękujemy, Paweł K
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, miła obsługa, wybór z karty zróżnicowany i zachowany w 100% greckim stylu. Polecam

Dziękujemy, 752piotrd
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne oryginalne jedzenie, orzeźwiająca kawka z tonikiem jaki i piwko :-) niestety desery tylko widziałem..ale wyglądały tak że na pewno tu wrócimy

Dziękujemy, GrzegorzS112
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Powiem tak ,jakbym miał kupić coś za 100 zł a zjeść coś w tej restauracji to bez wątpienia wybrał bym 2 opcje (dziewczyna mi kazała tak napisać ) jedzonko super pan kelner tez super miły i wgl polecam .

Dziękujemy, burbulbur

Taverna Zante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Taverna Zante? Podziel się wrażeniami!