“Godne polecenia ”
Taverna Zante — recenzja

Taverna Zante
Nr 31 wśród 365 Restauracje (Gdynia)
Opis: Lubisz greckie smaki? Taverna Zante to Twój nowy must-have na mapie Trójmiasta! Doskonała kuchnia w nowoczesnym wydaniu z nutą prawdziwego chilloutu. Wpadnij skosztować dań i autorskich drinków. Zasmakuj w Zante! Taverna Zante to miejsce w którym Twój język z radości zatańczy zorbę. Zapraszamy w podróż kulinarną do krainy greckich smaków z domieszką nowoczesnego chilloutu. Sprawdź miejsce, w którym królują lekkie, śródziemnomorskie potrawy, zaskakujące świeżością i pikanterią. Kucharze ugotują a Ty skosztujesz doskonałych dań, przyrządzonych na podstawie składników przywiezionych wprost znad Morza Jońskiego. Nasi barmani przygotują dla Was wspaniałe drinki i koktajle. A wszystko to w atmosferze śródziemnomorskiego chilloutu, w inspirującym wnętrzu o industrialnym sznycie. Zapraszamy codziennie od 12:00 do 23:00. To miejsce, w którym warto cieszyć się życiem!
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, miła obsługa, wybór z karty zróżnicowany i zachowany w 100% greckim stylu. Polecam

Dziękujemy, 752piotrd

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne oryginalne jedzenie, orzeźwiająca kawka z tonikiem jaki i piwko :-) niestety desery tylko widziałem..ale wyglądały tak że na pewno tu wrócimy

Dziękujemy, GrzegorzS112
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Powiem tak ,jakbym miał kupić coś za 100 zł a zjeść coś w tej restauracji to bez wątpienia wybrał bym 2 opcje (dziewczyna mi kazała tak napisać ) jedzonko super pan kelner tez super miły i wgl polecam .

Dziękujemy, burbulbur
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko bardzo dobre. Greckie, nie tylko z nazwy. Mnóstwo potraw do wyboru. Od przystawek, po desery. Duży wybór w napojach. Polecam zupkę cytrynową.
Wpadajcie, nie zastanawiajcie się, czy warto.

1  Dziękujemy, Sabina F
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Dania bardzo smaczne, dobrze przyprawione.Jadłem krewetki z metaxą i baraninę z pieca, żona zupę dnia /cebulowa/; wraz z baraniną. Wszystko bardzo smaczne. Porcje spore, można się najeść. Obsługa sprawna.

Dziękujemy, Zbigniew B

Taverna Zante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Taverna Zante? Podziel się wrażeniami!