Gdynia
Rewwelacyjne zajęcia warsztatowe w akwarium

Byłam w Akwarium dwa razy, kilka lat temu i teraz we wrześniu. Za pierwszym razem zrobiło na mnie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
dailetrip
Wrocław, Polska
Warte odwiedzenia, ale nie zachwyca

Zdecydowanie będąc w Gdyni trzeba tam zajść, zwłaszcza w deszczowe dni. Jednak nie zachwyca tak jak... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Paulina M

Dużo informacji nt flory i fauny morskiej, niestety warto się dowiadywać o aktualna dostępność wszystkich wystaw, gdyż czasem z powodu remontów część jest niedostepna

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, monikas802
Zrecenzowano: 10 września 2019

Niestety moje odczucia po wizycie są bardzo złe, głownie ze względu na warunki w jakich są przetrzymywane ryby i skorupiaki. Akwaria małe bardzo. Np langusta to nie ma jak się nawet cała rozłożyć. Dla dzieci atrakcji żadnych. Przydałoby się unowocześnić miejsce. Nie polecam tego miejsca! szkoda mi tych stworzeń. Sklepik- chińskie produkty- masakra!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, KarolinnB
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to ciekawa atrakcja do zwiedzenia w Gdyni. Polecam zwłaszcza w pochmurny dzień. Przepiękne gatunki ryb, naprawdę cieszą oko. Zwiedzenie warto połączyć z odwiedzeniem pobliskich atrakcji: okręt-muzeum ORP "Błyskawica" oraz statek "Dar Pomorza".

Dziękujemy, unsterblich
Zrecenzowano: 4 września 2019

Piękne akwaria, niesamowite ryby a dodatkowo położenie Akwarium Gdyńskiego pozwala na podziwianie najpiękniejszych miejsc w Gdyni. Poza tym z tej lokalizacji jest niedaleko do pięknego klifu, do którego można spacerkiem dojść brzegiem morza.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, Agnieszka D
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

odwiedziny w akwarium to od lat duża atrakcja dla dzieci dla dorosłych ... wygląd i ryby zmieniają się ... więc warto tu wpaść bez względu na przeszłość

Dziękujemy, Jerzy H