Rewwelacyjne zajęcia warsztatowe w akwarium

Byłam w Akwarium dwa razy, kilka lat temu i teraz we wrześniu. Za pierwszym razem zrobiło na mnie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
dailetrip
Wrocław, Polska
Warte odwiedzenia, ale nie zachwyca

Zdecydowanie będąc w Gdyni trzeba tam zajść, zwłaszcza w deszczowe dni. Jednak nie zachwyca tak jak... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Paulina M

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

odwiedziny w akwarium to od lat duża atrakcja dla dzieci dla dorosłych ... wygląd i ryby zmieniają się ... więc warto tu wpaść bez względu na przeszłość

Dziękujemy, Jerzy H
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szkoda mi rybek które tam przebywają . Dużo znaków proszących o „zachowanie ciszy” a rodziny z dzieciakami jakby ślepe . Biegają drą się i nikt nie reaguje . A to bardzo niszczy chęci do zwiedzania . Rybki same w sobie super , mega słodkie i intrygujące , dużo można się dowiedzieć .

Dziękujemy, Nataliaszcz
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Akwaria raczej małe, można odnieść wrażenie, że dla niektórych zwierząt zbyt małe. Natomiast to co robi najgorsze wrażenie to sklepik. Ustrojone w "pluszowe coś na głowach" nastolatki zachęcające, atakujące wręcz dziecko od wejścia, namawiające do zakupu jakiegoś badziewia z Chin, typu długopisy, lampki itp. Na pytanie o jakąś ksiązke o rybach o zgrozo.... mina bezcenna. Nie ma ksiązek. Nic z czego ciekawy młody człowiek mógłby się dowiedzieć czegoś o rybach, które oglądał. Porównując do innych muzeów i miejsc w Trójmieście bardzo słabo.

Dziękujemy, Joanna Z
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na pytanie o mozliwość wypożyczenia walkmana ze słuchawkami dla dzieci (stoisko było otwarte sprzęt dostępny) pani W. urządziła prewencyjną awanturę, że już skończyła i ona nie będzie tu wypracowywała nadgodzin etc. Dzieci byly przestraszone sytuacją. W niemieckim oceanarium w Stralsundzie pracownicy poświęcili godzinę, aby uruchomić komentarze dp ekspozycji w prywatnej komórce, gdy wypożyczalnia walkmanów była nieczynna z powodu awarii. Duża różnica. Pani siedziala jeszcze w punkcie wyppzyczeń sporo minut po awanturze. W sumie wstyd.

Dziękujemy, michaels123456
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędzając urlop warto poświęcić trochę czasu na zwiedzanie okolicznych atrakcji. Stąd Akwarium w Gdyni było naturalnym wyborem. Miejsce wydaje się idealne i przyciąga tłumy turystów w każdym wieku. Zacznijmy od ceny biletu, która jest kompletnie nieadekwatna do oferty. W środku zobaczymy istny misz-masz czyli wszystkiego po trochu: rafa koralowa, Amazonia i nasz Bałtyk. Niestety większość to plansze i makiety, a część eksponatów jest po prostu uszkodzona. Nie trzeba dodawać, że jest to kompletnie nieinteresujące w dobie XXI wieku. Najgorsze jednak były zwierzęta poupychane w zbyt małych zbiornika lub w zbyt dużej liczbie. Takiego syfu w akwariach nigdzie nie widziałam, a zwiedzilam wiele nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Myślę, że odpowiednie instytucje powinny się zainteresować losem tych biednych zwierząt, bo dla mnie osobiście to znęcanie się. Cena biletu jest tak wygórowana, że nie wierzę w brak funduszy. Nie rozumiem też, dlaczego nie można się skupić na polskiej faunie i florze. zwłaszcza, że wśród zwiedzających jest wielu obcokrajowców! Nikomu tego miejsca nie polecę!

Dziękujemy, SilesianGirl