“fajnie”
Akwarium Gdynskie MIR — recenzja

Akwarium Gdynskie MIR
Nr 7 wśród 50 atrakcji (Gdynia)
Informacje o atrakcji
Poznań, Polska
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 57
19 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 13
“fajnie”
Zrecenzowano: 17 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

fajnie, ale dosyć drogo - bilet dla osoby dorosłej kosztuje 24 pln a to wsumie najbardziej atrakcja dla dzieci

Dziękujemy, Darek S

Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 19
15 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Dla dzieci, turystów i mieszkańców.”
Zrecenzowano: 12 kwietnia 2017

Akwarium Gdyńskie odwiedziłam trzykrotnie w tym raz ok 6/7 lat temu bardzo mi się spodobało natomiast brakowało doprecyzowania wszystkich elementów i oczywiście remontu. Obecnie obiekt jest wizytówką miasta Gdynia polecany jest turystom odwiedzającym miasto jak i również jest to doskonałe miejsce edukacyjne dla dzieci. Ceny są przeciętne.
Polecam.

Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Magdalena G
Świecie
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 21
15 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Idealna atrakcja na pochmurny i deszczowy dzień.”
Zrecenzowano: 7 kwietnia 2017

Spodziewałam się czegoś lepszego, akwarium według mnie nadaje się do remontu, po dwóch salach byłam zawiedziona, jednak później, było na co popatrzeć, była kałamarnica, miniaturowe rekiny, a na koniec wielkie zaskoczenie bo w ostatnim akwarium naprawdę wielka anakonda. za bilet rodzinny zapłaciliśmy 56 zł. Według mnie bilet trochę za drogi, ale na pewno warto zawitać do akwarium gdyńskiego w pochmurny dzień

Dziękujemy, Anna R
Przeworsk
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 82
16 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 31
“Tak sobie.”
Zrecenzowano: 5 kwietnia 2017

Generalnie niewiele jest do oglądania. Żywych okazów jest bardzo mało, rybki z raf, szczupak, który wyglądał jakby miał depresję i krokodylek, przy którym wszyscy zastanawiali się, czy żyje... I wycieczki szkolne... MA-SA-KRA! Rozdarte towarzystwo + kompletne gorąco.

Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, qinkol
Warszawa, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Polecam”
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Niesamowite okazy ryb, warto zobaczyc! Akwarium zrobilo na nas wrażenie i pozytywnie nas zaskoczyło.

Dziękujemy, Joanna G

Akwarium Gdynskie MIR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Akwarium Gdynskie MIR? Podziel się wrażeniami!