“atrakcja średniej jakości!”
Akwarium Gdynskie MIR — recenzja

Akwarium Gdynskie MIR
Nr 7 wśród 52 atrakcji (Gdynia)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 9 marca 2017

Gdyby nie fakt stania w kolejce około 1,5 godziny po bilet wstępu za około 20zł ocena byłaby o jeden pkt wyższa. Po wejściu do środka dla fanów akwarystyki nie ma zbyt ciekawych okazów do zobaczenia. Ale dla ludzi, którzy lubią sobie popatrzeć na wodnych mieszkańców naszej planety może i warto. Wybór pozostawiam dla Was - ja następnym razem nie skorzystam!

1  Dziękujemy, Grzegorz T
Napisz recenzję

Zrecenzowano 7 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Witam! ! !
Fajne miejsce dla rodzin z dziećmi małymi jak zarazem starszymi
Wiele ciekawych gatunków ryb fajna ,atmosfera !!
Super lokalizacja.

Dziękujemy, Wojciec316
Zrecenzowano 7 marca 2017

Wycieczka po glebinach morskich z zywymi zwiwrzetami , rybami i nietylko . Pelno kolorowych ryb z opisami i ich wystepowaniem na naszej planecie . Moje dzieci z wielkim zainteresowaniem sluchały przewodnika i ogladaly wszystkie rybki . Polecam

Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano 25 lutego 2017

Miejsce warte zobaczenia szczególnie dla rodziny z dziećmi. Dużo rybek i innych morskich stworzeń. Trochę czuć PRLowskim betonem ale dużo fajnych rzcxzy można zobaczyć

Dziękujemy, gratius82
Zrecenzowano 25 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce z wieloma okazami. Niestety niektóre wystawy są delikatnie mówiąc już leciwe i dobrze żeby zostały naprawione (nie wymaga to wiele czasu)

Dziękujemy, rk_ijolo

Akwarium Gdynskie MIR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Akwarium Gdynskie MIR? Podziel się wrażeniami!