“Wspaniala wycieczka”
Akwarium Gdynskie MIR — recenzja

Akwarium Gdynskie MIR
Nr 7 wśród 50 atrakcji (Gdynia)
Informacje o atrakcji
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 22
3 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 9
“Wspaniala wycieczka”
Zrecenzowano: 7 marca 2017

Wycieczka po glebinach morskich z zywymi zwiwrzetami , rybami i nietylko . Pelno kolorowych ryb z opisami i ich wystepowaniem na naszej planecie . Moje dzieci z wielkim zainteresowaniem sluchały przewodnika i ogladaly wszystkie rybki . Polecam

Data wizyty: listopadzie 2016

Liczba recenzji: 7
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Fajne dla dzieciaków”
Zrecenzowano: 25 lutego 2017

Miejsce warte zobaczenia szczególnie dla rodziny z dziećmi. Dużo rybek i innych morskich stworzeń. Trochę czuć PRLowskim betonem ale dużo fajnych rzcxzy można zobaczyć

Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, gratius82
Warszawa, Polska
Liczba recenzji: 7
3 recenzje(-i) atrakcji
“Fajne miejsce”
Zrecenzowano: 25 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce z wieloma okazami. Niestety niektóre wystawy są delikatnie mówiąc już leciwe i dobrze żeby zostały naprawione (nie wymaga to wiele czasu)

Dziękujemy, rk_ijolo
Mińsk Mazowiecki, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 32
11 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 7
“Zwiedzanie z dziećmi”
Zrecenzowano: 23 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Obiekt jest fajnym miejscem na spędzenie czasu z dzieckiem lecz obiekt się nie rozwija już jestem tam trzeci raz i za każdym razem awaria windy ( Pan na wózku inwalidzkim z dziećmi nie mógł zwiedzać mimo że obiekt ma oznaczenie dostosowania).Szatnia przepełniona. Jest to atrakcja na około 1,5godziny. Mimo wszystko polecam szczególnie w okresie zimowym fajna alternatywa podczas zwiedzania z dziećmi.

Dziękujemy, LuckyLuck1977
Olsztyn, Polska
Liczba recenzji: 9
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 7
“Lepsze takie akwarium niż żadne ... ale bardzo rozczarowuje w porównaniu z innymi poza Polską ”
Zrecenzowano: 23 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś odwiedzał już akwaria/ oceanaria gdzieś na świecie najprawdopodobniej będzie bardzo rozczarowany. Zwiedziliśmy już kilka i gdynskie nawet trudno do nich porównywać. Nie zrobiło specjalnego wrażenia na nas dorosłych. Z kolei na naszym trzy latku jak najbardziej.
Najbardziej spodobała się nam pierwsza sala, w której można obserwować rodzime gatunki ryb - fajnie zobaczyć szczupaka czy flądrę. Poza tym niewiele, niewielkich akwariów i przestarzałe ekspozycje z wypchanymi zwierzętami i sytropianowymi modelami. Do tego, w niedzielne przedpołudnie, bardzo duży tłok. Część ekspozycji po prostu trudno było obejrzeć.
Szkoda, że Gdynia nie ma oceanarium, które było by prawdziwa atrakcją a nie tylko jej namiastką.

Dziękujemy, miss_O713

Akwarium Gdynskie MIR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Akwarium Gdynskie MIR? Podziel się wrażeniami!