“Fajne dla dzieciaków”
Akwarium Gdynskie MIR — recenzja

Akwarium Gdynskie MIR
Nr 7 wśród 50 atrakcji (Gdynia)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 25 lutego 2017

Miejsce warte zobaczenia szczególnie dla rodziny z dziećmi. Dużo rybek i innych morskich stworzeń. Trochę czuć PRLowskim betonem ale dużo fajnych rzcxzy można zobaczyć

Dziękujemy, gratius82
Napisz recenzję
Akwarium Gdynskie MIR — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 25 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce z wieloma okazami. Niestety niektóre wystawy są delikatnie mówiąc już leciwe i dobrze żeby zostały naprawione (nie wymaga to wiele czasu)

Dziękujemy, rk_ijolo
Zrecenzowano 23 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Obiekt jest fajnym miejscem na spędzenie czasu z dzieckiem lecz obiekt się nie rozwija już jestem tam trzeci raz i za każdym razem awaria windy ( Pan na wózku inwalidzkim z dziećmi nie mógł zwiedzać mimo że obiekt ma oznaczenie dostosowania).Szatnia przepełniona. Jest to atrakcja na około 1,5godziny. Mimo wszystko polecam szczególnie w okresie zimowym fajna alternatywa podczas zwiedzania z dziećmi.

Dziękujemy, LuckyLuck1977
Zrecenzowano 23 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś odwiedzał już akwaria/ oceanaria gdzieś na świecie najprawdopodobniej będzie bardzo rozczarowany. Zwiedziliśmy już kilka i gdynskie nawet trudno do nich porównywać. Nie zrobiło specjalnego wrażenia na nas dorosłych. Z kolei na naszym trzy latku jak najbardziej.
Najbardziej spodobała się nam pierwsza sala, w której można obserwować rodzime gatunki ryb - fajnie zobaczyć szczupaka czy flądrę. Poza tym niewiele, niewielkich akwariów i przestarzałe ekspozycje z wypchanymi zwierzętami i sytropianowymi modelami. Do tego, w niedzielne przedpołudnie, bardzo duży tłok. Część ekspozycji po prostu trudno było obejrzeć.
Szkoda, że Gdynia nie ma oceanarium, które było by prawdziwa atrakcją a nie tylko jej namiastką.

Dziękujemy, miss_O713
Zrecenzowano 20 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Akwarium warte zobaczenia, dużo rybek i innych gadów, aczkolwiek trochę zbyt wygórowana cena (24 złote za osobę).

Dziękujemy, Piotr B

Akwarium Gdynskie MIR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Akwarium Gdynskie MIR? Podziel się wrażeniami!