“Lepsze takie akwarium niż żadne ... ale bardzo rozczarowuje w porównaniu z innymi poza Polską ”
Akwarium Gdynskie MIR — recenzja

Akwarium Gdynskie MIR
Nr 7 wśród 50 atrakcji (Gdynia)
Informacje o atrakcji
Olsztyn, Polska
Liczba recenzji: 9
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 7
Zrecenzowano: 23 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś odwiedzał już akwaria/ oceanaria gdzieś na świecie najprawdopodobniej będzie bardzo rozczarowany. Zwiedziliśmy już kilka i gdynskie nawet trudno do nich porównywać. Nie zrobiło specjalnego wrażenia na nas dorosłych. Z kolei na naszym trzy latku jak najbardziej.
Najbardziej spodobała się nam pierwsza sala, w której można obserwować rodzime gatunki ryb - fajnie zobaczyć szczupaka czy flądrę. Poza tym niewiele, niewielkich akwariów i przestarzałe ekspozycje z wypchanymi zwierzętami i sytropianowymi modelami. Do tego, w niedzielne przedpołudnie, bardzo duży tłok. Część ekspozycji po prostu trudno było obejrzeć.
Szkoda, że Gdynia nie ma oceanarium, które było by prawdziwa atrakcją a nie tylko jej namiastką.

Dziękujemy, miss_O713

Liczba recenzji: 8
3 recenzje(-i) atrakcji
“Warte zobaczenia.”
Zrecenzowano: 20 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Akwarium warte zobaczenia, dużo rybek i innych gadów, aczkolwiek trochę zbyt wygórowana cena (24 złote za osobę).

Dziękujemy, Piotr B
Liczba recenzji: 7
5 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Okropne - skandaliczne warunki dla zwierząt”
Zrecenzowano: 19 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Serdecznie NIE POLECAM. Powierzchnia akwarium i ich czystość skandaliczne. Najbardziej poruszył mnie widok dużego żółwia rozpaczliwie chwytającego się gumowego węża lejącego wodę do jego akwarium aby chociaż na chwilę wydostać się z wody na wiszący konar. Krokodyl również mieszka w terrarium gdzie łączna jego powierzona to ok 2m^2 (połowę tej powierzchni zajmuje zbiornik wodny).
OBSŁUGA - panie, najwidoczniej przemęczone kilkugodzinnym kontrolowaniem bramek na wejściu. Jedyną miłą osobą, uśmiechającą się była pani sprzątająca, można?
CENA- wysoka jeżeli chodzi o to co za nią dostajemy. Przynajmniej wypchane zwierzęta można byłoby wyczyścić.

Każdych rodziców, proszę o przemyślenie czy na pewno chcą, aby ich dzieci oglądały sposób w jaki traktuje się tam zwierzęta.

Dziękujemy, Ala M
Zwoleń, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 16
6 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 10
“Dobra atrakcja na spędzenie wolnej godziny”
Zrecenzowano: 17 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Cena nieadekwatna "do wnętrza". Połowa eksponatów to niestety NIE żywe zwierzęta na co my bylismy nastawieni idąc do AKWARIUM.
Maxymalny czas na zwiedzenie wszystkiego wolnym tepem to 1.5godziny.
W ofercie akwaria z rybkami oraz modele zwierząt wraz z przekrojami.

Dziękujemy, marti0701
Liczba recenzji: 7
4 recenzje(-i) atrakcji
“Ceny”
Zrecenzowano: 15 lutego 2017

Brak udziału w akcji dla gdynian 60+ byłem z wnuczką zrobiłem to dla niej i szedłem jako opiekun posiadam kartę 60+ i żadnej zniżki?!!!

Data wizyty: listopadzie 2016
Dziękujemy, Jerzy P

Akwarium Gdynskie MIR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Akwarium Gdynskie MIR? Podziel się wrażeniami!