“Warte zobaczenia.”
Akwarium Gdynskie MIR — recenzja

Akwarium Gdynskie MIR
Nr 7 wśród 50 atrakcji (Gdynia)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 20 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Akwarium warte zobaczenia, dużo rybek i innych gadów, aczkolwiek trochę zbyt wygórowana cena (24 złote za osobę).

Dziękujemy, Piotr B
Napisz recenzję
Akwarium Gdynskie MIR — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 19 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Serdecznie NIE POLECAM. Powierzchnia akwarium i ich czystość skandaliczne. Najbardziej poruszył mnie widok dużego żółwia rozpaczliwie chwytającego się gumowego węża lejącego wodę do jego akwarium aby chociaż na chwilę wydostać się z wody na wiszący konar. Krokodyl również mieszka w terrarium gdzie łączna jego powierzona to ok 2m^2 (połowę tej powierzchni zajmuje zbiornik wodny).
OBSŁUGA - panie, najwidoczniej przemęczone kilkugodzinnym kontrolowaniem bramek na wejściu. Jedyną miłą osobą, uśmiechającą się była pani sprzątająca, można?
CENA- wysoka jeżeli chodzi o to co za nią dostajemy. Przynajmniej wypchane zwierzęta można byłoby wyczyścić.

Każdych rodziców, proszę o przemyślenie czy na pewno chcą, aby ich dzieci oglądały sposób w jaki traktuje się tam zwierzęta.

Dziękujemy, Ala M
Zrecenzowano 17 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Cena nieadekwatna "do wnętrza". Połowa eksponatów to niestety NIE żywe zwierzęta na co my bylismy nastawieni idąc do AKWARIUM.
Maxymalny czas na zwiedzenie wszystkiego wolnym tepem to 1.5godziny.
W ofercie akwaria z rybkami oraz modele zwierząt wraz z przekrojami.

Dziękujemy, marti0701
Zrecenzowano 15 lutego 2017

Brak udziału w akcji dla gdynian 60+ byłem z wnuczką zrobiłem to dla niej i szedłem jako opiekun posiadam kartę 60+ i żadnej zniżki?!!!

Dziękujemy, Jerzy P
Zrecenzowano 15 lutego 2017

Odwiedziłem już po raz kolejny i zawsze jest coś nowego. Co jakiś czas następują zmiany w akwarium Gdyńskim i zawsze warto to zobaczyć. Dla dzieci jest możliwość dotknięcia ryb żywych. W tym roku ma być przeprowadzona przebudowa i maja powstać nowe atrakcje( nowe akwaria i nowe ryby).

Dziękujemy, Sławomir R

Akwarium Gdynskie MIR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Akwarium Gdynskie MIR? Podziel się wrażeniami!