“Okropne - skandaliczne warunki dla zwierząt”
Akwarium Gdynskie MIR — recenzja

Akwarium Gdynskie MIR
Nr 7 wśród 52 atrakcji (Gdynia)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 19 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Serdecznie NIE POLECAM. Powierzchnia akwarium i ich czystość skandaliczne. Najbardziej poruszył mnie widok dużego żółwia rozpaczliwie chwytającego się gumowego węża lejącego wodę do jego akwarium aby chociaż na chwilę wydostać się z wody na wiszący konar. Krokodyl również mieszka w terrarium gdzie łączna jego powierzona to ok 2m^2 (połowę tej powierzchni zajmuje zbiornik wodny).
OBSŁUGA - panie, najwidoczniej przemęczone kilkugodzinnym kontrolowaniem bramek na wejściu. Jedyną miłą osobą, uśmiechającą się była pani sprzątająca, można?
CENA- wysoka jeżeli chodzi o to co za nią dostajemy. Przynajmniej wypchane zwierzęta można byłoby wyczyścić.

Każdych rodziców, proszę o przemyślenie czy na pewno chcą, aby ich dzieci oglądały sposób w jaki traktuje się tam zwierzęta.

Dziękujemy, Ala M
Napisz recenzję

Zrecenzowano 17 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Cena nieadekwatna "do wnętrza". Połowa eksponatów to niestety NIE żywe zwierzęta na co my bylismy nastawieni idąc do AKWARIUM.
Maxymalny czas na zwiedzenie wszystkiego wolnym tepem to 1.5godziny.
W ofercie akwaria z rybkami oraz modele zwierząt wraz z przekrojami.

Dziękujemy, marti0701
Zrecenzowano 15 lutego 2017

Brak udziału w akcji dla gdynian 60+ byłem z wnuczką zrobiłem to dla niej i szedłem jako opiekun posiadam kartę 60+ i żadnej zniżki?!!!

Dziękujemy, Jerzy P
Zrecenzowano 15 lutego 2017

Odwiedziłem już po raz kolejny i zawsze jest coś nowego. Co jakiś czas następują zmiany w akwarium Gdyńskim i zawsze warto to zobaczyć. Dla dzieci jest możliwość dotknięcia ryb żywych. W tym roku ma być przeprowadzona przebudowa i maja powstać nowe atrakcje( nowe akwaria i nowe ryby).

Dziękujemy, Sławomir R
Zrecenzowano 14 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Na pewno nie dwa razy... Bo szkoda kasy, ale po raz pierwszy nie jest źle, może cena trochę za duża względem atrakcji jednak jest co oglądać... Fajnie ze można pogłaskać kilka rybek - fajne dla dzieci na pewno., myślę że atrakcją dla najmłodszych raczej.

1  Dziękujemy, Martyna S

Akwarium Gdynskie MIR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Akwarium Gdynskie MIR? Podziel się wrażeniami!