“Oceanarium”
Akwarium Gdynskie MIR — recenzja

Akwarium Gdynskie MIR
Nr 7 wśród 53 atrakcji (Gdynia)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 3 stycznia 2013

Niestety, wizyta w oceanarium nie wzbudziła naszego entuzjazmu. Straszny zaduch, słabe eksponaty, nie ciekawie wyeksponowane. Rzeczywiście, dobrze to nazywają AKWARIUM, bo do Oceanarium to im jeszcze daleko. Może nasze wrażenia są takie, bo widzieliśmy juz kilka prawdziwych oceanariów.

Dziękujemy, Hotel W
Napisz recenzję

Zrecenzowano 25 listopada 2012

Warto wybrać sie szczególnie z dziećmi, bogata oferta:)W akwarium można zobaczyć mnóstwo gatunków ryb,krokodyle,rekiny i węże.Warto poświęcić kilka minut na makiety z recyklingiem i zastanowić się..nad konsekwencjami ...

3  Dziękujemy, Marlena I
Zrecenzowano 31 sierpnia 2012

Byłam dwukrotnie, z wiekszą ilością osób i w czasie gdy była garstka zwiedzających, oceanarium zwiedza się dość szybko, troszkę chaotycznie ułożona jest ścieżka zwiedzania, najpierw II piętro, potem III, potem schodzi się na I, wreszcie na dolną kondygnację. Okazy są ciekawe, ale wieje nudą. Przydałoby się może jakieś urozmaicenie, może salka z kinem 3D. (widziałam podobną w sea parku w Sarbsku). Bilety są dość drogie, więc i oczekiwania większe, ale jak na nasze warunki, jest ok.

Dziękujemy, Agnieszka G
Zrecenzowano 4 czerwca 2012

Może na Zachodzie są lepsze oceanaria. Ale jak na polskie realia, i pieniądze jest to świetne miejsce, z dużą ilością okazów.
Nie tylko stworzenia z raf koralowych, ale również głębin oceanów...

Dziękujemy, Dominika S
Zrecenzowano 6 maja 2012

Gdyńskie akwarium ciągle się rozrasta zakupili rekiny i mają różne gatunki ryb. Polecam !

1  Dziękujemy, Adam H

Akwarium Gdynskie MIR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Akwarium Gdynskie MIR? Podziel się wrażeniami!