Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:
Nowość! Znajdź i zarezerwuj swój wymarzony pokój na stronie TripAdvisor — zawsze po najniższych cenach

“Oceanarium” 3 na 5 punktów
Akwarium Gdynskie MIR — recenzja

Akwarium Gdynskie MIR
Nr 6 wśród 51 atrakcji (Gdynia)
Informacje o atrakcji
Reda, Polska
Liczba recenzji: 4
3 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Oceanarium”
3 na 5 punktów Zrecenzowano: 3 stycznia 2013

Niestety, wizyta w oceanarium nie wzbudziła naszego entuzjazmu. Straszny zaduch, słabe eksponaty, nie ciekawie wyeksponowane. Rzeczywiście, dobrze to nazywają AKWARIUM, bo do Oceanarium to im jeszcze daleko. Może nasze wrażenia są takie, bo widzieliśmy juz kilka prawdziwych oceanariów.

Data wizyty: lipcu 2012

8 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 18
“warto zobaczyć:)”
4 na 5 punktów Zrecenzowano: 25 listopada 2012

Warto wybrać sie szczególnie z dziećmi, bogata oferta:)W akwarium można zobaczyć mnóstwo gatunków ryb,krokodyle,rekiny i węże.Warto poświęcić kilka minut na makiety z recyklingiem i zastanowić się..nad konsekwencjami ...

Data wizyty: lipcu 2012
3 Dziękujemy, Marlena I
Warszawa, Polska
Liczba recenzji: 28
15 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 14
“Spełnia oczekiwania”
3 na 5 punktów Zrecenzowano: 31 sierpnia 2012

Byłam dwukrotnie, z wiekszą ilością osób i w czasie gdy była garstka zwiedzających, oceanarium zwiedza się dość szybko, troszkę chaotycznie ułożona jest ścieżka zwiedzania, najpierw II piętro, potem III, potem schodzi się na I, wreszcie na dolną kondygnację. Okazy są ciekawe, ale wieje nudą. Przydałoby się może jakieś urozmaicenie, może salka z kinem 3D. (widziałam podobną w sea parku w Sarbsku). Bilety są dość drogie, więc i oczekiwania większe, ale jak na nasze warunki, jest ok.

Data wizyty: sierpniu 2012
Dziękujemy, Agnieszka G
Władysławowo
Liczba recenzji: 3
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Jak na Polskę - świetne miejsce!”
5 na 5 punktów Zrecenzowano: 4 czerwca 2012

Może na Zachodzie są lepsze oceanaria. Ale jak na polskie realia, i pieniądze jest to świetne miejsce, z dużą ilością okazów.
Nie tylko stworzenia z raf koralowych, ale również głębin oceanów...

Data wizyty: styczniu 2012
Dziękujemy, Dominika S
Słupsk, Polska
Liczba recenzji: 11
8 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 12
“Akwarium w Gdyni”
4 na 5 punktów Zrecenzowano: 6 maja 2012

Gdyńskie akwarium ciągle się rozrasta zakupili rekiny i mają różne gatunki ryb. Polecam !

Data wizyty: maju 2012
1 Dziękujemy, Adam H

Akwarium Gdynskie MIR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Akwarium Gdynskie MIR? Podziel się wrażeniami!