“Polecam. ”
Pizzeria Francesco — recenzja

Pizzeria Francesco
Nr 4 wśród 10 Szybkie posiłki (Gdynia)

Bardzo dobra włoska pizza!
Dobra i powtarzalna pizza.

Zawsze świeże produkty

Pyszne desery tiramisu i paczki włoskie

Dziękujemy, Z7859GUjuliam

Jako wierny i stały klient zamówiłem to samo. Dostałem pizze z nieściętym jajkiem (mowa o białku). Poprosiłem o wstawienie ponownie do pieca. Nie wstawiono bo pizzermen się obruszył i zaproponowano mi coś innego ale nie to co zamawiam. Rozwiązanie mnie nie satysfakcjonuje a i pizza coraz gorsza (dziś apogeum). Jak pozbywacie się stałych klientów to na początkowej dobrej opinii nie ujedziecie. Położono mi pieniądze na stół. Poczekam aż moje dzieci zjedzą margarite i nigdy więcej nie zabiorę tu rodziny. Z przykrością muszę powiedzieć NIE POLECAM

Dziękujemy, Jarek G
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Pizza typowo włoska, świeże składniki i ciasto, oliwa przednia. Towarzystwo z którym byłem wniebowzięte.

Dziękujemy, Patryk S
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Wspaniały pizza. Deser w postaci paczków nas oczarował. Przytulne wnętrze bez nadęcia. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Marta S
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Próbowaliśmy niejednej pizzy i w zależności od preferencji smakowych jedne były bardziej lub mniej trafione, ale zawsze i tak bardzo dobre. Moim zdaniem jedna ze smaczniejszych pizz w Gdyni, o ile nie najsmaczniejsza ...

Dziękujemy, Beti_Beti1

Pizzeria Francesco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Francesco? Podziel się wrażeniami!