“Rodzinny obiad”
Restauracja Barracuda — recenzja

Restauracja Barracuda
Nr 32 wśród 365 Restauracje (Gdynia)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam dorsza z gotowanymi warzywami. Jest bardzo smaczny. Warzywa sa aldente, rybka dobra. Kawa rowniez smaczna. Ladny widok.

Dziękujemy, weronikas351

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzamy tą restauracje co kilka lat i jak zwykle mnie nie zawiodła. Jedzenie smaczne w rozsądnej cenie. Nie rozumiem uwag dotyczących obsługi, dla mnie zawsze serdeczna i potrafiąca doradzić. Pomimo, że praktycznie w pełnej restauracji obsługa była błyskawiczna. Widać niektórzy lubią być z założenia niezadowoleni.

2  Dziękujemy, Toudx
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce jak najbardziej godne polecenia i z dala od tych wszystkich pseudo smarzalni frytek i ryb. Jedzenie bardzo dobre, wyszukane, pięknie podane, obsługa może powolna ale sympatyczna no i widok na morze

Dziękujemy, Mariola1978
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsluga robi laske, ze podejdzie do stolika.
Zamowiona ryba byla niedopieczona, zabrano I po chwili odniesiono nadal surowa.
Opryskliwa kelnerka odpyskowala, ze one tego nie gotuje!! Potem przyszedl inny pracownik z zapytaniem co nam nie pasuje??? Jakbysmy zamowili jakies sushi!!
W koncu przyniesli jezdzenie, ugotowane ale my juz stracilismy apetyt I opuscilismy lokal.
Zaluje ze zaplacilam rachunek!!
Nie Polecam!@

Dziękujemy, velsemczuk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DariuszT, Manager, Restauracja BarracudaOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Niestety dużo przesady i nieznajomości nowoczesnych technik gotowania .Jeśli zamawia się rybę przygotowaną technikę sous-vide to ryba nie jest tak przygotowana jak w smażalni. Jako manager podszedłem i wytłumaczyłem Pani jak to jest przygotowane i następnie przygotowałem rybę według wskazań Pani mąż zjadł wszystko ,a Pani powiedziała że Jej danie smakowało. Warto czasem zapytać kompetentną obsługę zanim się coś zamówi ,a później ma się pretensje że to nie jest to co się myślało.

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Polecam ,jedzenie smaczne ,klimat fajny,widok jeszcze lepszy ,wiec razcej kazdy bedzie zadowolony .Obsluga mila

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Johana G

Restauracja Barracuda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Barracuda? Podziel się wrażeniami!