“Warto”
Restauracja Barracuda — recenzja

Restauracja Barracuda
Nr 32 wśród 364 Restauracje (Gdynia)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzamy tą restauracje co kilka lat i jak zwykle mnie nie zawiodła. Jedzenie smaczne w rozsądnej cenie. Nie rozumiem uwag dotyczących obsługi, dla mnie zawsze serdeczna i potrafiąca doradzić. Pomimo, że praktycznie w pełnej restauracji obsługa była błyskawiczna. Widać niektórzy lubią być z założenia niezadowoleni.

2  Dziękujemy, Toudx

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce jak najbardziej godne polecenia i z dala od tych wszystkich pseudo smarzalni frytek i ryb. Jedzenie bardzo dobre, wyszukane, pięknie podane, obsługa może powolna ale sympatyczna no i widok na morze

Dziękujemy, Mariola1978
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsluga robi laske, ze podejdzie do stolika.
Zamowiona ryba byla niedopieczona, zabrano I po chwili odniesiono nadal surowa.
Opryskliwa kelnerka odpyskowala, ze one tego nie gotuje!! Potem przyszedl inny pracownik z zapytaniem co nam nie pasuje??? Jakbysmy zamowili jakies sushi!!
W koncu przyniesli jezdzenie, ugotowane ale my juz stracilismy apetyt I opuscilismy lokal.
Zaluje ze zaplacilam rachunek!!
Nie Polecam!@

Dziękujemy, velsemczuk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DariuszT, Manager, Restauracja BarracudaOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Niestety dużo przesady i nieznajomości nowoczesnych technik gotowania .Jeśli zamawia się rybę przygotowaną technikę sous-vide to ryba nie jest tak przygotowana jak w smażalni. Jako manager podszedłem i wytłumaczyłem Pani jak to jest przygotowane i następnie przygotowałem rybę według wskazań Pani mąż zjadł wszystko ,a Pani powiedziała że Jej danie smakowało. Warto czasem zapytać kompetentną obsługę zanim się coś zamówi ,a później ma się pretensje że to nie jest to co się myślało.

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Polecam ,jedzenie smaczne ,klimat fajny,widok jeszcze lepszy ,wiec razcej kazdy bedzie zadowolony .Obsluga mila

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Johana G
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Tak jak wszyscy mówią restauracja ma świetną lokalizację przy Bulwarze Nadmorskim co zapewnia piękny widok na zatokę.
Jednak kuchnia oraz obsługa w restauracji rozczarowują.
Obsługa nie interesują się gośćmi nawet jeśli jest ich niewielu w danym momencie.
Goście siedzą i rozglądają się za obsługą, która w tym samym momencie siedzi pod parasolem pali papierosy i plotkuje. Na wszystko czeka się długo, od podania karty po wino czy jedzenie.
Same dania niby z pomysłem można by spodziewać się czegoś smacznego i wykwintnego, jednak wszystkie, które zamówiliśmy były rozczarowujące.
Zupa z łososia z samymi tłustymi kawałkami ryby z brzuszka.
Tatar z pomidorów okazał się pastą z słonych kaparów z dodatkiem pomidorów- totalne nieporozumienie.
Dorsz niedoprawiony. Stek z kalmara sam w sobie smaczny, jednak dodatki przesłodzone, niesmaczne.

Jedyne co było godne pochwały i uwagi to niesamowitej jakości i smaczne ostrygi.
Jeśli mam polecić tą restaurację to tylko na lampkę wina z ostrygami i widokiem na zatokę.

Dziękujemy, Emi91_pl

Restauracja Barracuda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Barracuda? Podziel się wrażeniami!