“Obiad z rodziną”
Restauracja Barracuda — recenzja

Restauracja Barracuda
Nr 18 wśród 273 Restauracje (Gdynia)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 13 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Obsługa - bardzo miła, pomocna nie absorbująca.
Potrawy - bardzo dobre połączenia smaków, wywarzone z miłym dla oka garni

Dziękujemy, Paweł W
Napisz recenzję
Restauracja Barracuda — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 10 sierpnia 2017

Barracuda- morski wystroj , podobny do statku , bulaje z rybkami , cieplo i przytulnie ....obsluga szybka i sympatyczna ,a nawet profesjonalna -znaly odpowiedz na wszystkie pytania na temat karty dan....co rzadko sie zdarza.Samo jedzenie niepowala,

Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017

Trafiłyśmy ze znajomymi do tej restauracji w poszukiwaniu miejsca na późną kolację po przyjeździe do Gdyni. Barracuda wydaje się być eleganckim i drogim miejscem. Nie wiem czy przez nasz casualowy ubiór czy młody wiek obsługa nas trochę olała. Długo czekałyśmy na złożenie zamówienia mimo, że kelner stał przy barze i miał czas nas obsłużyć. Jeśli chodzi jednak o jedzenie - nie mam się do czego przyczepić.

Dziękujemy, Kasia K
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Położenie restauracji wyjątkowe,widok na morze,nawet gdy za oknami leje deszcz jest miło. Jedzenie pyszne, obsługa super,nic dodać

Dziękujemy, Roksana K
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Niestety duże rozczarowanie. Karmazyn tak słony ze kucharz musiał spotkać ostatnio cudowną kobietę i zakochać się w niej bez pamięci...
Deser z kolei wydany z lodówki w której coś wcześniej umarło...
Szkoda bo miejsce ma swój urok (położenie i wystrój) i pozostałe dania całkiem znośne.
Przerost formy nad treścią...

Dziękujemy, Łukasz Z

Restauracja Barracuda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Barracuda? Podziel się wrażeniami!