“SUPER HOTELOWA RESTAURACJA!!!”

Restauracja Hotelu Willa Lubicz
Nr 76 wśród 364 Restauracje (Gdynia)
Opis: W wykwintnych wnętrzach Restauracji Willa Lubicz, promieniujących atmosferą lat trzydziestych, pieczę nad naszymi gośćmi sprawuje Szef Kuchni – mistrz w przyrządzaniu unikalnych dań. Każdy ze specjałów Willi Lubicz zaskakuje oryginalnymi zestawieniami i uwodzi bogactwem smakowych doznań, jakich nie oferują inne restauracje w Gdyni. Karta pieczołowicie dobranych win pozwoli na właściwe ukoronowanie każdego posiłku.

Będąc w hotelu bądź w pobliżu Willi Lubicz wręcz należy zajrzeć do hotelowej restauracji.To znakomite miejsce na gastronomicznej mapie Gdyni. Już wchodząc do niej przenosimy się w niesamowity klimat lat 30-tych. Miejsce urządzone ze smakiem i dużą dbałością o każdy detal. Karta opracowana doskonale. Są tam super przystawki. finezyjne dania główne i pyszne desery. Nasze serca skradło proste acz wyśmienite danie...śledź smażony z pieczonymi ziemniakami i sałatką z zielonych ogórków, która ma finezyjny i niepowtarzalny smak. Oczywiście można napić się pysznej kawy czy wyśmienitego wina. Będąc gościem hotelowym korzystaliśmy z pysznych śniadań serwowanych w restauracji. Lecz wiem, że można z nich odpłatnie korzystać również będąc w obiektach obok, które nie mają opcji śniadań.Są pyszne, z pieczywem pieczonym na miejscu. Obsługa kelnerska wyśmienita. Brawo dla załogi za trzymanie tak wysokiego poziomu!!!

Dziękujemy, Marzena P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotelwillalubicz, Kierownik ds. PR, Restauracja Hotelu Willa LubiczOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Pani Marzeno! Dziękujemy bardzo serdecznie za wspaniałą opinię i tak miłe słowa :-D Możliwość przyjmowania tak wspaniałych Gości jest dla nas nizwykle satysfakcjonująca.

Zapraszamy do nas częściej ;-)

Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Mieliśmy przyjemność być gośćmi hotelu i restauracji Willa Lubicz. Bardzo smaczne i oryginalne dania! Najbardziej zaskoczyły lody cebulowe - smak i pomysł na deser bardzo nietuzinkowy :) Rada dla restauracji - warto zainwestować w krzesła dla dzieci, coby obsługa nie musiała pomagać rodzicom w ujarzmieniu dzieci podczas śniadań ;)

Dziękujemy, Marta C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotelwillalubicz, Kierownik ds. PR, Restauracja Hotelu Willa LubiczOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Pani Marto, dziękujemy serdecznie za Pani recenzję oraz wskazówkę, którą na pewno weźmiemy sobie do serca! Oczywiście zapraszamy do Nas ponownie :-)

Zrecenzowano 14 czerwca 2019

Przechadzając się po pięknym Orłowie trafiliśmy do restauracji Hotelu Lubicz.
Karta jest krótka i dopracowana w każdym calu.
Na przystawkę zjedliśmy przepyszny tatar z łososia z twarożkiem- połączenie idealne! i carpaccio z roastbefu marynowanego w soi.
Następnie dwie zupy: chłodnik z awokado z ogórkiem i cebulką - świeży, idealnie kremowy i... HIT-> zadymiany bulion rybny z łososiem wędzonym we własnej wędzarni Hotelu Willa Lubicz! Bardzo intensywny, z duuza ilością rybki i warzywami julienne. Do tego sposób podania i unoszący się nad talerzem dym naprawdę są warte zobaczenia ich na żywo.
Sprobowlismy też dwóch dań głównych: PODPALANE ‍ żeberka z dzika z kaszą gryczaną i brukselką - > zdecydowanie nasz faworyt! 2. Dorsz z bobem i groszkiem cukrowym-bardzo lekkie i delikatne danie, nazwalibyśmy je ''daniem fit''.
Po takiej uczcie byliśmy już naprawdę pełni, aleee...podobno na deser jest osobny żołądek i wiecie co? Chyba to prawda! Nie jesteśmy typem fanów deserów, ale LODY CEBULOWE zrobiły absolutną furorę! Pyszne, kremowe, z dużą ilością karmelu i pistacji były po prostu GENIALNE! Każdy powinien wybrać się do restauracji hotelu willa Lubicz przynajmniej po to by ich spróbować. Polecamy

1  Dziękujemy, TrojmiejscyWyjadacze
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotelwillalubicz, Kierownik ds. PR, Restauracja Hotelu Willa LubiczOdpowiedź udzielona 17 czerwca 2019

Dziękujemy za tak pozytywną opinię. Bardzo nam miło, że potrawy, które przygotowujemy dla Państwa smakują i są docenianiane. Zapraszamy do nas częściej :-)

Zrecenzowano 13 czerwca 2019

Ogródek, hotel - rewelacja. Posiłki smaczne. Bardzo różnorodne pozycje, przygotowane menu według przepisu szefa kuchni. Warto by spróbować czegoś innego. Wrócimy :)

Dziękujemy, UlrichVon
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotelwillalubicz, Kierownik ds. PR, Restauracja Hotelu Willa LubiczOdpowiedź udzielona 14 czerwca 2019

Dziękujemy serdecznie za dobre słowa! Zapraszamy do nas częściej :-)

Zrecenzowano 23 maja 2019

Niesamowicie kameralne miejsce, idealne na spokojny wieczór podczas, którego można prowadzić rozmowę przy przepysznym jedzeniu i winie. Kropką nad "i" mojej wizyty w tym miejscu była muzyka w stylu retro, która idealnie wpisuje się w wystrój oraz klimat restauracji. Śmiało mogę polecić to miejsce na kolację po długim spacerze po Orłowskim Klifie.

Dziękujemy, miss_dark_side
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotelwillalubicz, Kierownik ds. PR, Restauracja Hotelu Willa LubiczOdpowiedź udzielona 27 maja 2019

Dziękujemy za tak dobre słowa i docenienie pracy, którą wkładamy w to, by każdy nasz gość czuł się dobrze w Restauracji. Bardzo nam miło! :-) Zapraszamy do nas częściej.

Restauracja Hotelu Willa Lubicz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotelu Willa Lubicz? Podziel się wrażeniami!