Gdynia

“To już nie to samo.”
I Krowa Cała — recenzja

I Krowa Cała
Nr 213 wśród 367 Restauracje (Gdynia)

Inny właściciel, ten sam lokal. Okropne jedzenie. Burger w niczym nie przypominał burgera. Zimny, mało warzyw, jedyne co przypomina wcześniejszy klimat to ceny. Zmarnowany potencjał. Niestety.

Dziękujemy, TB_Wanderer

Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak na lekką odmianę to polecam to miejsce. Jestem typowym miesozercą i lokale tego typu nie sa atrakcyjne dla mnie, to ten jednak warty uwagi gdyż menu wydaje sie znośne dla takich jak ja i może być miłą odmianą...

Dziękujemy, Maciek79
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem burgera z tofu a podano mi właściwe bułkę dwoma cienkimi plasterkami tofu gdzie smak calego dania zdominowała wlasnie bulka Ni jak sie to ma do zdjecia "burgea" w menu. Byc moze nie zrozumialem idei dania o nazwie burger gdzie bulka jest jedynie dodatkiem a to co w srodku gra pierwsze skrzypce Koszt tej przyjemności to aż 17zlotych i przy cenie wołowego burgera czuje się zwyczajnie oszukany. Zdecydowanie nie polecam.

Dziękujemy, Łukasz M
Zrecenzowano 15 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadłam tam po szybki obiad dla całej rodziny. Burgery bardzo nam smakowały. Szczególnie córka była zachwycona tym z grillowanymi warzywami, czyli duży plus, bo ona raczej z tych wybrednych. Maleńki minusik - w burgerze „i krowa cała” miałam kawałek buraka, który był sfermentowany.
Obsługa miła, czas przygotowania 3 burgerów - około 15 minut.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Annlartenna
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dzisiaj pojechaliśmy po burgery na wynos. Otworzyłam paczkę dopiero w domu. Spodziewalam się pysznego, soczystego boczniaka, a podano nam spalone paskudztwo bez grama grzybów. Była to jedynie przypalona, odsmazana panierka, gdzieniegdzie wystawaly strzepki grzyba ale było to niejadalne. Bułka i warzywa ok, frytki też przesmażone i posypane średnią przyprawą. Nigdy więcej!!!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Tyśka T

I Krowa Cała — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w I Krowa Cała? Podziel się wrażeniami!