Gdynia

“Kawa + lody = radość”
Mariola Cafe — recenzja

Mariola Cafe
Nr 4 wśród 8 Desery (Gdynia)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Doceniam tę kawiarnię za jej lokalizację, czy to w drodze nad deptak czy też z drogi można napić się poprawnej kawy, zasmakować w smacznym deserze lub też najzwyczajniej w świecie poczuć radość z porcji lodów.

Dziękujemy, pniesu

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

W ciepłe dni w kawiarni jest wielki ruch. Wybór smaków lodów, deserów lodowych ogromny. Nie zawsze jednak te smaki sa takie jak powinny np słony karmel bardziej przypomina orzech
W lokalu obowiązuje samoobsluga. Wystrój nie był zmieniany chyba od kilku lub kilkunastu lat wymaga odświeżenia.
Jest ok, ale czy adekwatnie do ceny i oczekiwań?- na pewno nie.

Dziękujemy, Gokasia
Zrecenzowano 27 lipca 2019

To miejsce w którym zawsze jest tak samo, lody jak zwykle na wysokim poziomie. Spory minus za niedobrą kawę, pomimo ekspresu La Cimbali kawa jest nieumiejętnie robiona. Jednak za jedyne w swoim rodzaju lody przymknę oko, ale kawy brać nie polecam! Polecam!

1  Dziękujemy, JakubInTravel
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Najpopularniejsza gdyńska kawiarnia od lat dostepna w kilku strategicznych miejscach miasta i od lat trzymajaca fason.Polecam zwlaszcza lody ale i ciasta i kawy swietne.

44  Dziękujemy, marcin717
Zrecenzowano 20 marca 2019

Od lat w Marioli poziom się nie zmienia, zawsze tu smacznie, zawsze choć trochę na uboczy pełno ludzi, może warto by odświeżyć wystrój (w tym toalety) ale reszta - petarda, Smaki dzieciństwa, POLECAM cały rok.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, go-rado

Mariola Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mariola Cafe? Podziel się wrażeniami!