“🍦”
Slony Karmel — recenzja

Slony Karmel
Nr 48 wśród 365 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mega smaczne lody. Polecam szczególnie waniliowe, słony karmel i jogurtowe z jagodami. Te lody uzależniają ❤️❤️

Dziękujemy, ewajurekp

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre lody, sztandarowy słony karmel jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Kombinacje smaków niejednokrotnie oryginalne, ale za każdym razem pyszne.
Jedne z lepszych lodów jakie jadłam.

Dziękujemy, Ewelisia
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy lodziarnie przez dobra nazwę.....słony karmel był pyszny , ale truskawka to czad. Obsługa była przemiła, dobra kawa. Polecam !!!

Dziękujemy, rafal w
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Jedne z lepszych lodów w Gdańsku.
Średnia lokalizacja ale jak mam okazję zatrzymuję się samochodem na lody.
Na piechotę niestety tam nie docieram.

Lody pyszne i dobra kawa.

Dziękujemy, eatsmartenjoy
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Zamówiłem jedną porcję lodów o smaku słonego karmelu i tylko to mogę ocenić - były dobre, ale nie zachwycały. Przy okazji kolejnej wizyty w Gdańsku spróbuję ich jeszcze raz, żeby zweryfikować pierwszą próbę. Wybór smaków nie jest duży - dostępne są wymienione na szybie, więc stojąc w kolejce można już się zdecydować.

Dziękujemy, Bartosz M

Slony Karmel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Slony Karmel? Podziel się wrażeniami!