“Zdecydowanie polecam😊”

Kawiarnia Black and White Coffee
Nr 1 wśród 10 Kawa i herbata (Gdynia)

Po kawie z Gabi, trzeba żonie kupić Gabiszkoda, ze z nitro nie będzie tak prosto Dziekujemy i żałujemy, ze mamy do Was 600 kmzatem polecamy wszystkim!

Dziękujemy, MFBAd

Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy chwilę w Gdyni i mając wolną godzinę znaleźliśmy tą kawiarnię w aplikacji. No i nie było pomyłki. Był niedosyt, ponieważ o 17 niestety już niebyło ciasta. Po podanej kawie i po jej spróbowaniu uśmiech wrócił. Kawa była doskonała. Wychodząc powiedzieliśmy to co powiedział gen. McArtur opuszczając Koreę- My tu jeszcze wrócimy. POLECAM!!!

Dziękujemy, piotrd282
Zrecenzowano 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce odkryłam miesiąc temu i od tego czasu zaglądam tam regularnie. Wspaniała atmosfera i przepyszne ciasta. Widać dużo serca i pasji włożonej w to miejsce. Ceny umiarkowane. Z czystym sercem polecam! <3

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Lubiesmacznie
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza kawunia w Gdyni. Miejsce malutkie, ale bardzo przytulne, zawsze pełne gości. Ciasta niesamowite i bardzo pyszna kawa. Polecam to miejsce szczególnie osobom, które mają rożnego rodzaju alergię pokarmowe. Każdy znajdzie coś dla siebie:)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Klodi86
Zrecenzowano 5 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wiecie co? Ja to się cieszę, że nie mieszkam w Trójmieście, bo serio to miejsce, jest warte porzucenia wszystkich innych zajęć.
Przede wszystkim panuje tam wspaniała energia, czyli od wejścia pojawia się na Twoich ustach uśmiech od ucha do ucha, nieważne jak złu humor miłeś jeszcze przed progiem. Basia i Leszek - ludzie o ogromnym sercu i pasji, co czujesz w każdym łyku kawy i każdym kęsie ciasta. A wybór mają zacny! I psikus jest taki, że to Leszek wybiera słodkości, a ja stawiałam na Basię ;)
Wszystko robią sami, zasuwają codziennie od bladego świtu. Ciasta normalne i wegańskie. Niebo w gębie.
Ja od razu zjadłam trzy kawałki - takiej okazji nie można było przegapić.
I oczywiście Paweł - człowiek o ogromnej cierpliwości, który odpowie na wszystkie Wasze pytania z uśmiechem na twarzy i wybierze dla Was najlepszą kawę.
Jednym słowem: idźcie, jedzcie, pijcie i polecajcie!

Już nie mogę się doczekać następnej wizyty w Gdyni.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, kubicaestera

Kawiarnia Black and White Coffee — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Black and White Coffee? Podziel się wrażeniami!