“Puchota”
Pasta Miasta — recenzja

Pasta Miasta
Nr 17 wśród 364 Restauracje (Gdynia)

Super menu. Ravioli na przystawkę trochę za twarde. Ale za to makarony nigdy mnie nie zawiodły. Polecam wszystkim lemoniade z rozmarynem ! Petarda

Dziękujemy, Kasiawojciech

Pyszne miejsce na mapie Gdyni! Jeżeli szukacie czegoś specjalnego - warto tutaj zajrzeć. Super jedzenie i atmosfera!

Dziękujemy, 818dorotan

Przyjemna wizyta lecz lekki niedosyt pozostał. Rozpoczęliśmy przystawka: ravioli z ricottą i żółtkiem, które zrobiło na nas duże wrażenie, wszystko do siebie pasowało, smak jak i forma podania, za przystawkę duży plus.
Główne danie czyli makaron dobry ale raczej przeciętny. Wielkość porcji ok choć myślę że cena mogłaby być niższa.
Plus za formę podania i wygląd dań, całość zachwyca.
Minus za słaby klimat, ciasno między stolikami, co za tym idzie duży hałas i gwar, który utrudnia rozmowę.

Dziękujemy, Agu_Przemo
Zrecenzowano 4 września 2019

Nie za drogo, nie za tanio - umiarkowanie. Biorąc pod uwagę świetna lokalizacje, wielkość potraw oraz to jak bardzo są syte - bardzo male pieniądze! Na dodatek smak nieziemski, przetestowałam już pare makaronów i żaden mnie nie zawiódł. Maja swój charakter, smaki bardzo wyraziste i nie są pospolite! Warto warto warto!!

Dziękujemy, Ola O
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre makarony, wszystko do siebie pasuje, chciałabym umieć sama takie przyrządzać. Wielkość porcji powiedziałabym średnia, mogłaby być ciut większa, wtedy cena około 30 zł byłaby adekwatna. Minus niestety za kolejki i długi czas oczekiwania.

Dziękujemy, 247agnieszkaj

Pasta Miasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pasta Miasta? Podziel się wrażeniami!