“Makaron nie zagrał głównej roli”
Pasta Miasta — recenzja

Pasta Miasta
Nr 17 wśród 365 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemna wizyta lecz lekki niedosyt pozostał. Rozpoczęliśmy przystawka: ravioli z ricottą i żółtkiem, które zrobiło na nas duże wrażenie, wszystko do siebie pasowało, smak jak i forma podania, za przystawkę duży plus.
Główne danie czyli makaron dobry ale raczej przeciętny. Wielkość porcji ok choć myślę że cena mogłaby być niższa.
Plus za formę podania i wygląd dań, całość zachwyca.
Minus za słaby klimat, ciasno między stolikami, co za tym idzie duży hałas i gwar, który utrudnia rozmowę.

Dziękujemy, Agu_Przemo

Zrecenzowano 4 września 2019

Nie za drogo, nie za tanio - umiarkowanie. Biorąc pod uwagę świetna lokalizacje, wielkość potraw oraz to jak bardzo są syte - bardzo male pieniądze! Na dodatek smak nieziemski, przetestowałam już pare makaronów i żaden mnie nie zawiódł. Maja swój charakter, smaki bardzo wyraziste i nie są pospolite! Warto warto warto!!

Dziękujemy, Ola O
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre makarony, wszystko do siebie pasuje, chciałabym umieć sama takie przyrządzać. Wielkość porcji powiedziałabym średnia, mogłaby być ciut większa, wtedy cena około 30 zł byłaby adekwatna. Minus niestety za kolejki i długi czas oczekiwania.

Dziękujemy, 247agnieszkaj
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Danie bardzo dobre. Mimo dużej gości szybko dostaliśmy stolik oraz posiłek. Można zjeść niecodzienne danie z makaronu. Na plus możliwość podejrzenia kuchni, gdzie powstają dania. Myślę, że jak będę w okolicy to zajrzę tam ponownie.

Dziękujemy, andr3jk
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

to moja kolejna recenzja Pasty Miasta ostatnią dodałam ok. rok temu, jeśli chodzi o jedzenie lokal nadal utrzymuje wysoki poziom pasty pyszne tym razem wzieliśmy makarony nocciole i parma - jak widac na fotkach, porcje duże nie zmieniły swoich rozmiarów, lokal mały a zainteresowanie duże chwilę musieliśmy czekać na stolik ale warto było.. polecam wszystkim którzy mają ochotę na dobrą pastę za rozsądną cenę

1  Dziękujemy, 786asiad

Pasta Miasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pasta Miasta? Podziel się wrażeniami!