Gdynia

“Pysznie, ale trzeba poczekać ”
Pasta Miasta — recenzja

Pasta Miasta
Nr 17 wśród 367 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre makarony, wszystko do siebie pasuje, chciałabym umieć sama takie przyrządzać. Wielkość porcji powiedziałabym średnia, mogłaby być ciut większa, wtedy cena około 30 zł byłaby adekwatna. Minus niestety za kolejki i długi czas oczekiwania.

Dziękujemy, 247agnieszkaj

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Danie bardzo dobre. Mimo dużej gości szybko dostaliśmy stolik oraz posiłek. Można zjeść niecodzienne danie z makaronu. Na plus możliwość podejrzenia kuchni, gdzie powstają dania. Myślę, że jak będę w okolicy to zajrzę tam ponownie.

Dziękujemy, andr3jk
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

to moja kolejna recenzja Pasty Miasta ostatnią dodałam ok. rok temu, jeśli chodzi o jedzenie lokal nadal utrzymuje wysoki poziom pasty pyszne tym razem wzieliśmy makarony nocciole i parma - jak widac na fotkach, porcje duże nie zmieniły swoich rozmiarów, lokal mały a zainteresowanie duże chwilę musieliśmy czekać na stolik ale warto było.. polecam wszystkim którzy mają ochotę na dobrą pastę za rozsądną cenę

1  Dziękujemy, 786asiad
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre ‚ zwłaszcza jeśli kocha się makarony
Natomiast spore zamieszanie wśród obsługi oraz całkowity brak przestrzeni i ciszy .

Dziękujemy, Nataliaszcz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 570jakubk, Właściciel, Pasta MiastaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Hej,
Dzięki za opinię. Przepraszamy za zamieszanie wśród obsługi. Czasami w natłoku letnich obowiązków zdarza nam się wypaść z rytmu, ale staramy się ciągle usprawniać obsługę i nasze działania, także mamy nadzieję, że w przyszłości ta część opinii będzie już nieaktualna:)
Dzięki i do zobaczenia w Paście!

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Zostaliśmy wyproszeni z lokalu z dzieckiem mimo wolnego stolika na zewnątrz. Wchodząc do lokalu nikt nas nie poinformował o jakiejkolwiek kolejce po stolik!? Pierwsza kelnerka, która podeszła do stolika nic nie mówiła, że jest kolejka po stolik. Dziecko było bardzo głodne. Teraz nam płaczę cała drogę. Żenujący lokal. Lepiej zjeść Mcdonald's niż w tym miejscu. Ostatni raz w tym miejscu!

Dziękujemy, majk0wski

Pasta Miasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pasta Miasta? Podziel się wrażeniami!