“Świetne makarony”
Pasta Miasta — recenzja

Pasta Miasta
Nr 9 wśród 351 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 20 grudnia 2017

Pasta miasta serwuje na prawdę świetne makarony. Duży wybór, wielkie porcje, bardzo smacznie i do tego w rozsądnych cenach. Dla mnie rewelacja.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, maly_chomik

Zrecenzowano 19 grudnia 2017

Dobre jedzenie, ale mało opcji wegańskich.
Zupy, sąłatki, hummus, makarony i desery - naprawdę smaczne :)

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, oliwia_oli
Zrecenzowano 8 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Płatność z góry przy barze. Stosunkowo tanio. Zupy i makarony bardzo dobre, a jabłkową lemoniadę na ciepło polecam każdemu.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Piotr H
Zrecenzowano 6 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre makarony, bardzo fajna i pomocna obsługa, fajny wystrój, jedyny minus to bardzo głośno w lokalu jak jest dużo ludzi, coś jest nie tak według mnie z akustyką

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, kulex99
Zrecenzowano 26 listopada 2017

Miejsce warte odwiedzenia choć mam wrażenie,że trochę ostatnio obniżyli standard. Dobre makarony z różnymi sosami niestety dość kalorycznymi ze zbyt dużą ilością tłuszczu. Zupy wypadają lepiej smaczne bardzo duże porcje. Duży plus za bardzo dobrą kawę. Niestety nie jest to miejsce w którym można się delektować posiłkiem, zbyt głośna, ciężka muzyka, stoliki ustawione bardzo ciasno wszystko to sprawia,że raczej jest to restauracja/bar na szybki posiłek a nie np.spotkanie ze znajomymi.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Gosia277

Pasta Miasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pasta Miasta? Podziel się wrażeniami!