Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel z doskonałą obsługą, zarówno w recepcji jak i w restauracji czy ekipie sprzątającej pełny profesjonalizm, kultura i indywidualne podejście do klienta. Pyszne jedzenie. Bardzo blisko do centrum, środków transportu, morza. Pokoje czyste, codziennie woda mineralna, na życzenie klienta wymiana ręczników. Po trzech dobach wymiana pościeli i ręczników. Będziemy mile wspominać pobyt. Polecam.

Dziękujemy, antenka2018
Zrecenzowano: 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła śniadania dobre jednak ubogie wybór mógł by być większy,obiadokolacja także dobra pokoje czyste przydała by się klimatyzacja oraz ruchomej słuchawki pod prysznicem brakowało jeszcze wentylacji w toalecie także dodatkową atrakcją była budowa obok hotelu hałas od samego rana.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 46piotrm
Zrecenzowano: 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polozony pomiedzy portem a centrum Gdyni hotel Hotton to doskonala baza wypadowa.Ja korzystam glownie z kręgielni, w ktorej mozna zorganizowac impreze zamknieta oraz świetnej restauracji.Organizowalem tu kilka imprez i zawsze wszystko bylo na najwyzszym poziomie.Bardzo dobre jedzenie i obsluga.Swietny wystroj i spory parking.

Termin pobytu: luty 2019
34  Dziękujemy, marcin717
Zrecenzowano: 25 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel zrobił na mnie dobre wrażenie, oddalony od centrum zaledwie kilometr. Parking oświetlony , można bezpiecznie zostawić auto na obszernym parkingu wokół hotelu.
Okolica spokojna , blisko do świetnych knajpek i atrakcji Gdyni.
Korzystałem z pakietu świątecznego wraz z rodzina, powiem jedno : wybór na bufetach śniadaniowym i kolacyjnym był ogromny. Jedzenie pyszne.
Hitem był tost francuski :)
Jedynie zaskoczony byłem jakością barszczu z uszkami w restauracji na parterze, produkt z kartonu to przy tym rarytas.
Poza tym było bardzo dobrze Wielkie podziękowania dla obsługi i szefów kuchni , Recepcja elastyczna, obsługa F&B uśmiechnięta , wszystko na bierząco było uzupełniane.
Gratuluje takiego zespołu.
Pokoje czyste, brak klimatyzacji nie przeszkadzał.
Woda uzupełniana codziennie, pokoje sprzątane .
Tu również 5/5
Będziemy polecac Państwa obiekt.
Do zobaczenia.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, dzonwilgos
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemny hotel. Pokoje o ładnym wystroju. Wiele udogodnień, jak sauna, łaźnia, jacuzzi, kręgielnia. Parking bezpłatny. Cena śniadania to 29 PLN. Ceny pokoju dwuosobowego to 320-410 PLN. Ja zapłaciłem przez Booking.com 227 PLN. Polecam.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę