“Wyśmienita kuchnia”
Fedde Bistro — recenzja

Fedde Bistro
Nr 7 wśród 365 Restauracje (Gdynia)

Doskonała zupa szczawiowa, mimo usilnych starań nie udało mi się odtworzyć efektu w domu. Na drugie ośmiornica, niezbyt duża ale w bardzo atrakcyjnej formie i niezapomnianym smaku. Na pewno będę wracać

2  Dziękujemy, Olcia S

Zrecenzowano 11 września 2019

Pierwszy raz spróbowałam menu podczas Smakuj Trójmiasto Posmakowalam soczewicy z dorszem i sałatka z pomidorów. Dodatkowo posmakowalam kanapki ze śledziem holenderskim. Zastanawiałam się czy proste dania mnie zaskoczą i .... PETARDA!!! Obłędne jedzenie. W punkt! Doskonale ! Podczas kolacji z rodzina również wszyscy pozytywnie ocenili dania. Tu nie ma przekombinowanie. Tu jest klasa i wyrafinowany smak! Polecam całym sercem! Są genialni !!

2  Dziękujemy, EvaP2581
Zrecenzowano 10 września 2019

Menu nie za duże - ale to bardzo dobrze !
Mimo,że dania są przygotowywane to czas oczekiwania bardzo dobry - spokojnie jesz i nie za długo czekasz na następne danie.
Dania nie tylko bardzo smaczne, ale też ciekawie podane.
Na pewno będę wracał !

2  Dziękujemy, Andrzej W
Zrecenzowano 9 września 2019

Bistro Fedde! Wspaniały styl i niezwykła jakość dań. Miła obsługa. Kuchnia nowoczesna ale nie minimalistyczna i wykorzystująca lokalne i sezonowe smaki. Klimatyczne wnętrze przenosi nas w art- decowskie klimaty przedwojennej Gdyni wszystko z klasą!
Polecam!

2  Dziękujemy, Biotella B
Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo sympatyczne miejsce z doskonałymi owocami morza. Świetny wystrój, co tym sprzyja spotkaniom przy dobrym jedzeniu. Restauracja trochę schowana od ulicy Świętojańskiej przez co można odetchnąć od ulicznego zgiełku.

2  Dziękujemy, Karina R

Fedde Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Fedde Bistro? Podziel się wrażeniami!