“Świetne owoce morza”
Fedde Bistro — recenzja

Fedde Bistro
Nr 7 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo sympatyczne miejsce z doskonałymi owocami morza. Świetny wystrój, co tym sprzyja spotkaniom przy dobrym jedzeniu. Restauracja trochę schowana od ulicy Świętojańskiej przez co można odetchnąć od ulicznego zgiełku.

2  Dziękujemy, Karina R

Zrecenzowano 8 września 2019

Pyszne i pięknie podane dania! Współpraca z Fedde w ramach organizacji cateringu na event to prawdziwa przyjemność! Polecam zarówno prywatnie, jak i zawodowo :)

1  Dziękujemy, Magdalena7r
Zrecenzowano 6 września 2019

Trafilismy do Fedde spacerując po Świętojańskiej. Przyciągnęło nas klimatycznie urzadzone wnętrze. Zamówilismy zupę szczawiowa i polędwice z dorsza. Pieknie podane i pyszne! Polecam gorąco!

1  Dziękujemy, bazylianaa
Zrecenzowano 3 września 2019

Co jakiś czas restauracja zaskakuje dziennymi specjałami. Ostatnio trafiliśmy na przepyszne turboty i na koniec zostaliśmy zaskoczeni nalewką od firmy. Wrócimy niebawem!

1  Dziękujemy, Karolinamaka
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo urokliwa restauracja w Centrum. Danie bardzo oryginalnie podane i bardzo smaczne aczkolwiek radzę nastawić się na kilku dniowy posiłek bo porcje są raczej degustacje.

2  Dziękujemy, JuliaBere

Fedde Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Fedde Bistro? Podziel się wrażeniami!