“Turbot”
Fedde Bistro — recenzja

Fedde Bistro
Nr 7 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 3 września 2019

Co jakiś czas restauracja zaskakuje dziennymi specjałami. Ostatnio trafiliśmy na przepyszne turboty i na koniec zostaliśmy zaskoczeni nalewką od firmy. Wrócimy niebawem!

1  Dziękujemy, Karolinamaka

Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo urokliwa restauracja w Centrum. Danie bardzo oryginalnie podane i bardzo smaczne aczkolwiek radzę nastawić się na kilku dniowy posiłek bo porcje są raczej degustacje.

2  Dziękujemy, JuliaBere
Zrecenzowano 2 września 2019

Atmosfera w Fedde jest wyjatkowa, czuc wspanialy klimat tego miejsca od razu po przekroczeniu progu wspomnianego bistro ( jak dla ,mnie restauracji :)
jedzenie bardzo wykwintne , pieknie podane przez obsluge Fedde, ktora wykonuje swoja prace bardzo profesjonalnie ogolnie obsluga na wysokim poziomie
W Fedde odbylo sie spotkanie biznesowe firmy, w ktorej pracuje moj maz i wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni i z pewnoscia bedziemy polecac to miejsce znajomym

2  Dziękujemy, AnnaK7737
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałam to miejsce że względu na wystrój, przepiękny modernistyczny i minimalistyczy. Miło jest zjeść dopracowane potrawy w ładnym otoczeniu. Smaki nas nie zawiodły.

2  Dziękujemy, 903agnieszkas
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czteroosobowe towarzystwo miało ogromna przyjemność ucztowania w tym lokalu. Wszystkie potrawy były znakomite, na najwyższym poziomie kulinarnym. Dodatkowo pięknie podane na pięknych naczyniach. Obiady smakowały całej czwórce, a desery dodały dosłownie ekstazy smakowej. Obsługa bardzo profesjonalna i wystroj restauracji bardzo elegancki. Jednym słowem niezapomniany wieczór! Dodam, ze dużo podróżuje i mam okazje jadac w wysokiej klasy restauracjach.
Dziękujemy!

3  Dziękujemy, majkajan

Fedde Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Fedde Bistro? Podziel się wrażeniami!