“Rewelacyjna Uczta”
Fedde Bistro — recenzja

Fedde Bistro
Nr 7 wśród 364 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czteroosobowe towarzystwo miało ogromna przyjemność ucztowania w tym lokalu. Wszystkie potrawy były znakomite, na najwyższym poziomie kulinarnym. Dodatkowo pięknie podane na pięknych naczyniach. Obiady smakowały całej czwórce, a desery dodały dosłownie ekstazy smakowej. Obsługa bardzo profesjonalna i wystroj restauracji bardzo elegancki. Jednym słowem niezapomniany wieczór! Dodam, ze dużo podróżuje i mam okazje jadac w wysokiej klasy restauracjach.
Dziękujemy!

3  Dziękujemy, majkajan

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal polecił mi kolega i był to strzał w dziesiątkę. Zamówiłem owoce morza i były wyśmienite. Porcja bardzo sycąca a składniki świeże. Chętnie wrócę na kolejną porcję. Lokal ładny i przyjemny, obsługa bardzo profesjonalna.

2  Dziękujemy, MichalQGP
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przypadkiem odkryta restauracja w sercu Gdyni, która podbiła moje serce jakością podanych przystawek oraz dań głównych. Szeroki wybór win oraz pomoc kelnerska w doborze ich do spożywanej potrawy. Wystrój piekielnie elegancki. Obowiązkowa restauracja w Gdyni.

3  Dziękujemy, 480milenkas
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Dobre jedzenie choć porcje nie zabijają. Dania pięknie podane. Wnętrze luksusowe i minimalistyczne świetnie sprawdziło się na kolację służbową.

1  Dziękujemy, stef o
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas pobytu w Gdyni odwiedziliśmy z piątką przyjaciół Fedde Bistro, to było najlepsze jedzenie w Gdyni. Stek z polędwicy wołowej rewelacja polecam bez zastanowienia, jednak największe i najlepsze wrażenie to tatar wołowy! Gratulacje dla szefa kuchni!!! Obsługa bardzo miła, Pani kelnerka uprzejma, uśmiechnięta i nie narzucająca się. Wielkie brawa! Przy następnej wizycie w Gdyni na pewno odwiedzimy Fedde Bistro!

3  Dziękujemy, damianulla

Fedde Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Fedde Bistro? Podziel się wrażeniami!