“Poznań w Gdyni ;)”
Pyra Bar Gdynia — recenzja

Pyra Bar Gdynia
Zamów online
Nr 3 wśród 10 Szybkie posiłki (Gdynia)
Opis: wspaniałe ziemniaczki, dania mięsne i wegetariańskie, zapiekanki ziemniaczane z różnymi dodatkami i serem i ziemniaki z pieca z sosami zimnymi i ciepłymi, szare kluchy, babki ziemniaczane i domowe frytki

Otworzenie Pyry w Gdyni to strzał w 10. Pyszne placki ziemniaczane, a także zapiekanki (ulubiona: z cukinią na ostro). Bardzo syte dania.
Fajny klimat samego lokalu, pomimo tłoku obsługa na dobrym poziomie.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Biala_Nat

Zrecenzowano 10 września 2019

Byliśmy tu kolejny raz. Jedzonko super pyszne. Jedno małe ale. Restauracja to nie miejsce dla zwierząt.

Dziękujemy, MiroslawM61
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie, porcje solidne, wegetarianin znajdzie dla siebie to i owo, obsługa miła, miejsca sporo.
Liczba wariacji na temat ziemniaka zadowoli najbardziej wybrednego smakosza.

Dziękujemy, pniesu
Zrecenzowano 4 września 2019

zapiekanki były bardzo dobre-z brokułami a druga z oliwkami i cukinią na ostro ,porcje słuszne do najedzenia, jak dla nas fajny klimat :),krótki czas oczekiwania na duży plus,obsługa miła. Na pewno do powtórzenia będąc w Gdyni.

Dziękujemy, rowerzysci
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kluchy rewelacja, żałuję że wszedłem głodny i zamówiłem zapiekankę dnia. Same kluchy, które moje dziecko zamówiło by wystarczyło dla dwóch. Zapiekanek nie polecam, trochę za tłuste jak dla mnie. Ale reszta super, placki i kluchy, palce lizać.

Dziękujemy, SebastianH2148

Pyra Bar Gdynia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pyra Bar Gdynia? Podziel się wrażeniami!