Gdynia

“Ziemniak rządzi”
Pyra Bar Gdynia — recenzja

Pyra Bar Gdynia
Zamów online
Nr 3 wśród 10 Szybkie posiłki (Gdynia)
Opis: wspaniałe ziemniaczki, dania mięsne i wegetariańskie, zapiekanki ziemniaczane z różnymi dodatkami i serem i ziemniaki z pieca z sosami zimnymi i ciepłymi, szare kluchy, babki ziemniaczane i domowe frytki
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie, porcje solidne, wegetarianin znajdzie dla siebie to i owo, obsługa miła, miejsca sporo.
Liczba wariacji na temat ziemniaka zadowoli najbardziej wybrednego smakosza.

Dziękujemy, pniesu

Zrecenzowano 4 września 2019

zapiekanki były bardzo dobre-z brokułami a druga z oliwkami i cukinią na ostro ,porcje słuszne do najedzenia, jak dla nas fajny klimat :),krótki czas oczekiwania na duży plus,obsługa miła. Na pewno do powtórzenia będąc w Gdyni.

Dziękujemy, rowerzysci
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kluchy rewelacja, żałuję że wszedłem głodny i zamówiłem zapiekankę dnia. Same kluchy, które moje dziecko zamówiło by wystarczyło dla dwóch. Zapiekanek nie polecam, trochę za tłuste jak dla mnie. Ale reszta super, placki i kluchy, palce lizać.

Dziękujemy, SebastianH2148
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo bardzo dobrych opinii moim zdaniem jedzenie było takie sobie. Średnio przyprawione, bez wyrazu, najbardziej z całego dania smakował mi zapiekany ser. Plusem jest oczywiście przyjazna cena. Raczej nie wrócę.

1  Dziękujemy, 247agnieszkaj
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy ochotę na placki ziemniaczane i kluski.
Rozczarowuje już obsługa, bo niemiła i mało elastyczna. Nie można zamówić kluskow bez cebuli, bo podobno boczek jest już z cebulą ????!!! Okazało się dlaczego. Kluski nie są świeżo gotowane, tylko odsmażane razem z boczkiem i cebulą. Dosłownie pływają w tłuszczu, są okropne w smaku i konsystencji. Lokal jest nieklimatyzowany, wiec można się tam ugotować. Kurczak panierowany dla dzieci, jest w rzeczywistości w płatkach kukurydzianych. Smak wstrętny. Ogólnie nie polecam. Drogo i niesmacznie!

1  Dziękujemy, 97martab

Pyra Bar Gdynia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pyra Bar Gdynia? Podziel się wrażeniami!