“szybki ziemniak”
Pyra Bar Gdynia — recenzja

Pyra Bar Gdynia
Zamów online
Nr 3 wśród 10 Szybkie posiłki (Gdynia)
Opis: wspaniałe ziemniaczki, dania mięsne i wegetariańskie, zapiekanki ziemniaczane z różnymi dodatkami i serem i ziemniaki z pieca z sosami zimnymi i ciepłymi, szare kluchy, babki ziemniaczane i domowe frytki
Zrecenzowano 4 września 2019

zapiekanki były bardzo dobre-z brokułami a druga z oliwkami i cukinią na ostro ,porcje słuszne do najedzenia, jak dla nas fajny klimat :),krótki czas oczekiwania na duży plus,obsługa miła. Na pewno do powtórzenia będąc w Gdyni.

Dziękujemy, rowerzysci

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kluchy rewelacja, żałuję że wszedłem głodny i zamówiłem zapiekankę dnia. Same kluchy, które moje dziecko zamówiło by wystarczyło dla dwóch. Zapiekanek nie polecam, trochę za tłuste jak dla mnie. Ale reszta super, placki i kluchy, palce lizać.

Dziękujemy, SebastianH2148
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo bardzo dobrych opinii moim zdaniem jedzenie było takie sobie. Średnio przyprawione, bez wyrazu, najbardziej z całego dania smakował mi zapiekany ser. Plusem jest oczywiście przyjazna cena. Raczej nie wrócę.

1  Dziękujemy, 247agnieszkaj
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy ochotę na placki ziemniaczane i kluski.
Rozczarowuje już obsługa, bo niemiła i mało elastyczna. Nie można zamówić kluskow bez cebuli, bo podobno boczek jest już z cebulą ????!!! Okazało się dlaczego. Kluski nie są świeżo gotowane, tylko odsmażane razem z boczkiem i cebulą. Dosłownie pływają w tłuszczu, są okropne w smaku i konsystencji. Lokal jest nieklimatyzowany, wiec można się tam ugotować. Kurczak panierowany dla dzieci, jest w rzeczywistości w płatkach kukurydzianych. Smak wstrętny. Ogólnie nie polecam. Drogo i niesmacznie!

1  Dziękujemy, 97martab
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jako że pochodzę ze stolicy ziemniaka, bardzo chciałam spróbować co też Pyrabar ma do zaoferowania. Zdecydowaliśmy się na zapiekanki. Najważniejszy składnik, ziemniaki, nie zachwycały, ale rozumiem, wiele zależy od odmiany. Niestety, zapiekanki się nie bronią. Moja (kurczak, marchew z groszkiem) miała poważny mankament: jedyne co miało w niej smak to ser. Nieco lepiej radził sobie zboczek z tego co dane mi było spróbować. Mój inny zarzut to fakt, że naczynie jest bardzo gorące i zawartość stygnie bardzo powoli. Może dla niektórych do atut, ja zaczynałam mieć zwyczajnie dość i nie podoba mi się fakt, że samo zjedzenie posiłku trwało 45 minut. Plusy są takie, że cena jest przystępna i ilość jedzonka odpowiednia. Obawiałam się czasu oczekiwania, ale nie okazał się szczególnie długi. Wystrój ciekawy, szkoda tylko, że lokal ma tylko jedną toaletę, przez co trzeba swoje odczekać w kolejce. Bardzo chętnie spróbuję jak sprawa z Pyrą wygląda w Poznaniu.

Dziękujemy, glodomorra

Pyra Bar Gdynia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pyra Bar Gdynia? Podziel się wrażeniami!