“Niezmiennie pysznie”
Santorini Restaurant — recenzja

Santorini Restaurant
Nr 45 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Od lat regularnie korzystamy, często zabierając te pyszności na wynos. Smacznie, solidnie, autentycznie.

Dziękujemy, MarySor123

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Jedzenie naprawdę przepyszne! Czuć, że świeże i porcje w sam raz. Rewelacyjna zupa cebulowa, pasty na przystawkę, mousaka i barani kotlet. Potwierdzenie tego, czemu restauracja utrzymuje się tyle lat... Nasze nowe, ulubione miejsce! P. S. przyjazne dla rodzin z dziećmi :)

Dziękujemy, Adzidzi
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieszkam w Gdyni i dużo słyszałem o tym lokalu. Spodziewałem się czegoś smaczniejszego w takiej cenie. Ogólnie nie polecam, jest pełno lepszych restauracji w Gdyni

Dziękujemy, 497_ukaszs
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Polecam ,Wystroj wyjatkowy klimat grecki, Jedzenie pyszne ,ciezko o wolny stolik ale jak sie juz go dostanie to uczta dla podniebienia

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Johana G
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre przystawki oraz zupki. Niestety danie główne rozczarowało. Krążki kalmarów gumowe, frytki na wpół niedorobione i sałatka uboga. Wystrój w środku bardzo klimatyczny, na dworze mało grecko. Stosunek jakości do ceny nieopłacalny

Dziękujemy, aleksandrak348

Santorini Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Santorini Restaurant? Podziel się wrażeniami!