“Grecka restauracja”
Santorini Restaurant — recenzja

Santorini Restaurant
Nr 45 wśród 281 Restauracje (Gdynia)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 12 lipca 2017

Wystrój grecki wewnątrz restauracji, posiada także ogródek.
Dania bardzo dobre, zarówno zupa jak i główne danie.
Obsługa miła i pomocna.
Polecam

Dziękujemy, heroinki

Zrecenzowano 1 lipca 2017

Miły, zielony ogródek w środku Gdyni, z greckimi klimatami. Sprawna obsługa. Pasty z papryki nie polecam (przypominała zwykły twarożek doprawiony mieloną papryką), za to sałatkę dostałam bardzo dobrą i sporych rozmiarów.

Dziękujemy, Ledia66
Zrecenzowano 25 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Spotkanie rodzinne w sześć osób, przekąski bardzo dobre, pasty z wątróbek i papryczek bardzo smaczne, ser owczy halumi z pomidorami petarda, dania główne - suflaki, jagnięcina z bakłażanem, sałatka grecka z karczochem niezwykle smaczne, porcje dosyć konkretne, desery - baklawa i tiramisu oczywiście wyśmienite, do tego warzone dla restauracji piwo Santorini oraz greckie ouzo dopełniły ucztę dla podniebienia. Obsługa miła i szybka, naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Spędziliśmy tam całe popołudnie i część wieczoru w fajnej klimatycznej atmosferze. Miejscówka naprawdę godna polecenia, napewno będziemy częściej odwiedzać restaurację Santorini w Gdyni.

Dziękujemy, Dariusz S
Zrecenzowano 24 maja 2017

Ulala w tym miejscu doznamy prawdziwej renomy kulinarnej .
Twardą ręką prowadzona legendarna restauracja Gdyńska trzymająca od lat bardzo wysoki poziom, dzięki bardzo ciężkiej pracy właścicieli .
Warto do nich wracać .

Dziękujemy, Dostawca W
Zrecenzowano 2 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Przyjemne wnętrze. Miła obsługa. Jedzenie bardzo dobre . Karta nie zaduza. Ceny dla każdego. Wszystko co zamówiliśmy było smaczne. Gratulujemy dobrego smaku.

Dziękujemy, Pablo C

Santorini Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Santorini Restaurant? Podziel się wrażeniami!