“Świeżo, pysznie i w dobrej cenie”
Honolulu wise food — recenzja

Honolulu wise food
Nr 39 wśród 364 Restauracje (Gdynia)
Opis: Autorskie menu, naturalne produkty, własnej roboty dodatki, niepowtarzalny plażowy klimat to drogowskazy, które doprowadzą Was do nas. Krewetki, kalmary, halloumi i inne frykasy.

Fantastyczna obsługa, pyszne świeże jedzenie, fajne klimatyczne miejsce. Czego chcieć więcej? Polecam!

Dziękujemy, 377lukaszk

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Jedzenie przepyszne, egzotyczne ładnie podane. Porcje duże. Polecam bowle i lemoniadę. Innych rzeczy nie jadłam ale z pewnością wrócę;)

Dziękujemy, Paulina R
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Absolutnie wyjątkowe miejsce. Już z daleka wygląda przyjemnie. Miejsce jest ciche i spokojne, siedzi się wygodnie, dużo przestrzeni, stoliki nie są naćkane jeden obok drugiego (siedzieliśmy na zewnątrz). Estetyczny wystrój i ładne zachęcające menu, klimat na luzie. Jedliśmy kalmary, deskę krewetek, burgera z kalmarami - wszystko rewelacyjne i fajnie podane na deskach surfingowych. Miejsce do którego chce się wracać.

Dziękujemy, arkadiuszk339
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Przepyszne krewetki i kalmary xa przystępne ceny.Obsluga bardzo miła.Miejsce z fajnym pomysłen i klimatem.

Dziękujemy, Agata B
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Byłem drugi raz i tak samo zadowolony :) Wrócę ponownie. Mam blisko więc będę korzystać. Owoce morza poda w bardzo różnorodny sposób i to jest super!

Dziękujemy, UlrichVon

Honolulu wise food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Honolulu wise food? Podziel się wrażeniami!