“Tani, domowy bar mleczny”
Bar Mleczny Smakosz — recenzja

Bar Mleczny Smakosz
Nr 113 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Opis: Zapraszamy na pierogi domowe, które lepimy na miejscu, pyszne zupy, domowe, tradycyjne obiady, naleśniki, stawiamy na produkty świeże, sezonowe.
Zrecenzowano 13 września 2019

Miałam okazję kilkukrotnie zjeść w tym lokalu. Dawniej był duży problem z doprawieniem, obecnie czuć mocniej przyprawy, co jest dla mnie dużym +, ponieważ nie przepadam za jałowym jedzeniem.
Zupy zwykle są dobre, kotlety też (czasem zbyt dużo tłustego do odkrajania). Ostatnio jadłam wątróbkę wieprzową (za którą nie przepadam, wolę drobiową i z indyka) i była idealnie wysmażona i doprawiona, bardzo mi smakowała.
Porcje są na wypasie, nigdy nie daję rady dojeść do końca. Surówki na ciepło/zimno są smaczne. Kompoty domowe.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Biala_Nat

Zrecenzowano 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jak zawsze zjadłem smaczny domowy obiad, kompot gratis :) spory wybór myśle, ze każdy znajdzie coś dla siebie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, rafalguzewski
Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bar mleczny taki jak w latach PRL. Panie za ladą w fartuchach obierają ziemniaki i wrzucają do wielkich garów! Taca pod rękę i do kasy z daniami :) to jest to. Cena za obiadek to 12-16 zł (bez soku) - cena średnia ale smaczne jak u babci! Polecam. No i ta tablica gdzie odręcznie napisane menu :-)

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, rumia24net
Zrecenzowano 25 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Tradycyjna polska kuchnia, smacznie i niedrogo. Polecam każdemu kto jest głodny i nie ma "francuskiego podniebienia"

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, kriskY2584TC
Zrecenzowano 12 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Gulasz z ziemniakami i buraczkami - sztoss. I to za 12,50zl, pełny talerz. Bede wracał, kiedy nie bedzie mi sie chciało (studentowi) robic jedzenia w domu.

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, turbokolorek

Bar Mleczny Smakosz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Mleczny Smakosz? Podziel się wrażeniami!