Zrecenzowano: 23 grudnia 2019

Było tak jak powinno być. Czysto, schludnie i miło. W hotelu pracują bardzo mili i komunikatywni ludzie. Śniadania są bardzo smaczne. Lokalizacja świetna - tylko kilka kroków od Neptuna i ratusza. Polecamy razem z małżonką!

Termin pobytu: grudzień 2019
Dziękujemy, master_kornat
Zrecenzowano: 1 grudnia 2019

Czysty pokój w świetnej lokalizacji. Jedynym problemem byli hałaśliwi sąsiedzi. Bar mleczny oferujący śniadania zaraz obok obiektu. Zamawiając nocleg należy mieć na uwadzę że winda nie dojeżdż na ostatnie piętro, trzeba wejść po schodach.

Wskazówka dotycząca pokoi: Winda nie dojeżdż na ostatnie piętro, trzeba wejść po schodach.
Termin pobytu: listopad 2019
Dziękujemy, Madi G
Zrecenzowano: 8 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Śmiało mogę polecić to miejsce. Obsługa przemiła. Pokój czysty, ładny wszystko było jak należy. Pomimo, że hotel jest w ścisłym miejscu miasta to jest cicho i spokojnie. Śniadania rewelacyjne, smaczne, świeże, domowe. Pan kucharz do tego bardzo miły. Z żoną poprosiliśmy o przygotowanie jajecznicy- wyśmienita !
Polecam wszystkim

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Vacation830268
Zrecenzowano: 14 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra lokalizacja, apartament czysty i ładny, największy plus przy rodzinnym wyjeździe z dziećmi to bardzo dobre śkiadanie z wormie szwedzkiego stołu. Pomimo lokalizacji w ścisłym centrum w pokoju jest bardzo cicho. Minusem jest jedynie parking ale to raczej zrozumiałe w takim miejscu.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, piotrsaint
Zrecenzowano: 21 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Jakiś czas temu za namową znajomych odkryłem to miejsce.
Niewielki butikowy hotel. Lokalizacja to strzał w 10.
W zasadzie jest tu wszystko co potrzebne, czyli wygodne łóżko, czysto, spokojnie.
Miła obsługa.
Śniadań nie jadłem, więc nie oceniam

Termin pobytu: marzec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa