Gdańsk
Zrecenzowano: 8 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Śmiało mogę polecić to miejsce. Obsługa przemiła. Pokój czysty, ładny wszystko było jak należy. Pomimo, że hotel jest w ścisłym miejscu miasta to jest cicho i spokojnie. Śniadania rewelacyjne, smaczne, świeże, domowe. Pan kucharz do tego bardzo miły. Z żoną poprosiliśmy o przygotowanie jajecznicy- wyśmienita !
Polecam wszystkim

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Vacation830268
Zrecenzowano: 14 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra lokalizacja, apartament czysty i ładny, największy plus przy rodzinnym wyjeździe z dziećmi to bardzo dobre śkiadanie z wormie szwedzkiego stołu. Pomimo lokalizacji w ścisłym centrum w pokoju jest bardzo cicho. Minusem jest jedynie parking ale to raczej zrozumiałe w takim miejscu.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, piotrsaint
Zrecenzowano: 21 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Jakiś czas temu za namową znajomych odkryłem to miejsce.
Niewielki butikowy hotel. Lokalizacja to strzał w 10.
W zasadzie jest tu wszystko co potrzebne, czyli wygodne łóżko, czysto, spokojnie.
Miła obsługa.
Śniadań nie jadłem, więc nie oceniam

Termin pobytu: marzec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, CzeslawUkawek
Zrecenzowano: 19 lutego 2018

"Super hotel" .
wysoki standard,
miła obsługa, cena bardzo przystępna, parking podziemny
lokalizacja idealna do zwiedzania Gdańskiej Starówki,
zadowolenie gwarantowane,
zdecydowanie wszystkim polecam !!!

Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, PAWEL N
Zrecenzowano: 29 stycznia 2018

Bardzo wysoki standard, pyszne sniadania i naprawde swietne lokalizacja. 60m do starowki mowi wszystko.
Swietne restauracje, praktycznie wszystkie atracje poza plaza oczywiscie, sa w odleglosciu do 3 moze 4 minut.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, 862oskarp